• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

deszcz

Na Karaiby można wybrać się w czasie wakacyjnego wypoczynku albo udać się tam w charakterze gościa zaproszonego na bajkowy ślub członka rodziny

Złote plaże, strzeliste palmy, rafy koralowe, egzotyczny smak mango, sceneria jak z obrazka – na tego typu atrakcje są w stanie liczyć wszyscy ci, którzy zdecydują się spędzić wakacje na Karaibach, a nie nad Bałtykiem. Najkorzystniej zamieszkać na 10 dni w hotelu usytuowanym nad brzegiem morza, bo tylko taka lokalizacja zapewnia zjawiskowe widoki na wschody i zachody słońca.

O czym należy pomyśleć przed przystąpieniem do budowy domku?

Zanim pobudujemy swój własny wymarzony dom, będziemy musieli zrealizować parę czynności. Pierwszym krokiem będzie postaranie się o pozwolenie na inwestycję. Następnie możemy zacząć myśleć o zaczęciu budowy. Czasami warto jeszcze przed złożeniem w podania o pozwolenie na budowę przeprowadzić tzw. badania geotechniczne. Co prawda nie są one koniecznie do pozyskania decyzji administracyjnej, jednak dobrze je wykonać ponieważ unikniemy w tenże sposób kłopotliwych niespodzianek kiedy będziemy już w połowie budowy.