• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

deszcz

Na Karaiby można wybrać się w czasie wakacyjnego wypoczynku albo udać się tam w charakterze gościa zaproszonego na bajkowy ślub członka rodziny

Bursztynowe plaże, strzeliste palmy, rafy koralowe, egzotyczny smak mango, pejzaże jak z obrazka – na tego rodzaju atrakcje mogą liczyć wszyscy ci, którzy zdecydują się spędzić wakacje na Karaibach, a nie nad Bałtykiem. Najkorzystniej zamieszkać na dwa tygodnie w hotelu położonym nad brzegiem morza, bo tylko taka lokalizacja gwarantuje zjawiskowe widoki na wschody i zachody słońca.

O czym należy pomyśleć przed przystąpieniem do budowy domku?

Zanim pobudujemy swój własny wymarzony domek, będziemy musieli zrealizować parę czynności. Pierwszym krokiem jest postaranie się o zezwolenie na budowę. Następnie możemy zacząć myśleć o rozpoczęciu budowy. Niekiedy warto jeszcze przed złożeniem w podania o zezwolenie na inwestycję wykonać tzw. badania geotechniczne. Co prawda nie są one koniecznie do pozyskania decyzji administracyjnej, ale warto je wykonać albowiem unikniemy w ów sposób kłopotliwych niespodzianek kiedy będziemy już na półmetku budowy.