Tag: backup

backup

Ciekawe sposoby organizowania danych

Znakomicie przygotowana baza ofert może spowodować, że klienci coraz bardziej ciekawią się dawanymi im do dyspozycji możliwościami. Kiedy chodzi o backup online, jest to sporo doskonałych propozycji. Klienci cenią sobie odpowiednie podejście do realizowania wszystkich zleceń oraz ciągłe uzupełnianie oferty o znakomite nowości. Wciąż przybywa zróżnicowanych ofert, które okazują się dla wielu odpowiednim wyborem. Rozbudowana paleta możliwości robi niemałe wrażenie na zamawiających.

Read more

Jakimi metodami zabezpieczać oraz magazynować firmowe pliki z danymi?

Bezpieczeństwo ważnych dokumentów i kluczowych danych powinno być priorytetem każdej firmy. Archiwizacja metodami tradycyjnymi jest przestarzałe, niewygodne i nieopłacalne. Przechowywanie plików z danymi w formie papierowej dawno temu zostało zastąpione nowoczesnymi i zdecydowanie bezpieczniejszymi sposobami.

Read more

Tworzenie kopii zapasowych

Wakacyjne miesiące to czas, kiedy częściej chwytamy za aparat fotograficzny. Zdjęcia z urlopu, filmy ze wzruszających spotkań rodzinnych – nasze wspomnienia, przechowujemy w formie cyfrowej na komputerach PC i laptopach. Jednak nietrudno o ich utratę.

Wirusy, trojany i inne zagrożenia, awaria komputera lub nasze błędne lub nierozmyślne czynności, mogą w parę chwil doprowadzić do utraty naszych osobistych plików.

Read more