Jakie zalety mają tradycyjne billboardy, czym cechują się współczesne telebimy ledowe.

Różnego rodzaju tablice i billboardy zaliczane są do najbardziej skutecznych form reklamy. Będzie to wynikać przede wszystkim z ich położenia. O ile zwykłe ulotki można wyrzucić bez patrzenia, w czasie spotów w telewizji pójść na herbatę, to ogromnego billboardu stojącego przy drodze, którą jeździ się codziennie nie zauważyć się nie da.

Następnym

billboard

Autor: Jeffrey Beall
Źródło: http://www.flickr.com

czynnikiem który przemawia za skutecznością billboardów będzie ich prosty, łatwy do uchwycenia przekaz. Nawet największe billboardy nie zawierają najczęściej dużej ilości treści, z reguły będzie to króciutkie hasło i jakiś rysunek lub zdjęcie.

Sprawdź więcej detali, a poznasz podobne treści, które na pewno również Cię zaciekawią. Nie wahaj się więc i użyj linku przeprowadzki prywatne wrocław.

Bierze się to z tego, że pomimo swojego rozmiaru najczęściej spogląda się na nie przez krótką chwilę. Kierowcy jadący przez duże skrzyżowanie nawet nie mieliby więcej czasu na to, żeby móc się wczytać w zbyt długą reklamę, dlatego też przekaz powinien być stosunkowo prosty a jednocześnie łatwy do zapamiętania. Tradycyjny billboard Kielce najczęściej stoi przy ruchliwej ulicy, przy centrum handlowym czy w innym miejscu, w których może być duża ilość ludzi, sprawdź: .
Typowe billboardy mają jedną zasadniczą wadę. Do zmiany publikowanej na nich reklamy konieczna jest wizyta jakiegoś pracownika, który przyklej nowy motyw. Dlatego też coraz większą popularnością się cieszą telebimy, jakie w porównaniu z tradycyjnymi nośnikami posiadają parę ważnych zalet. Przede wszystkim będą dawać dużo większe możliwości emisji reklam, gdyż ich emitowanie jest sterowane przed sterownik urządzenia

billboard

Autor: Daniel Oines
Źródło: http://www.flickr.com

.

Przez to nie ma żadnych problemów, żeby nawet co kilka minut zmieniać obraz, jaki jest na nich wyświetlany. W ostatnim czasie coraz częściej urządzenia te mają możliwość zdalnego sterowania, więc nie trzeba nawet nigdzie do nich jeździć, tylko można wszystko wykonać przy pomocy internetu. Przy takich możliwościach z kilkudziesięciu czy nawet kilkuset urządzeń może powstać sieć telebimów, sterowana z jednego miejsca – po przejściu na stronę. Kolejnym ważnym plusem takich ekranów LED jest ich doskonała widoczność. Przez to, że wykorzystują one wydajne diody, to są doskonale widoczne nawet po ciemku, podczas śniegu czy deszczu.

, ,

Related posts

Jak wykorzystać narzędzie youtube w nowoczesnym marketingu

Youtube. Szerokie okno na świat. Skarbnica informacji, promocja własnego „ja” i własnych talentów. Od pewnego czasu to także fantastyczna popularyzacja własnej działalności. Wiedzmy, że prowadzenie własnego kanału filmowego na tym serwisie, nie jest ani drogie ani skomplikowane.

Odzież służbowa staje się wyznacznikiem prestiżu, zatem w bankach oraz pensjonatach pracują odpowiednio ubrani podwładni

Schludny wygląd i uśmiechnięta twarz nierzadko decydują o pomyślnym przebiegu rekrutacji, przykładowo na stanowisko asystentki. Pomimo tego że w anonsach według obowiązującego prawa nie wolno stosować takich zwrotów jak miła aparycja albo wiek do 30 lat, to są stosowane nagminnie. Zresztą ten fakt nie zaskakuje, gdyż pracownik, który ma styczność z nabywcą jest pierwszym i jednocześnie najważniejszym reprezentantem danej firmy.

Nowoczesna forma reklamy, która dojdzie do wielu osób – telebim LED

W współczesnych czasach możemy wyróżnić dużo różnych form reklamy, z jakich jedne cieszą się większą, zaś inne mniejszą skutecznością. Niemało firm i przedsiębiorców decyduje się dziś na reklamę wyświetlaną na telebimach. Jeżeli zależy Ci na skutecznej i udanej reklamie, jaka w łatwy sposób dotrze do wielkiego grona odbiorców to bezsprzecznie telebim będzie dla Ciebie właściwy.

Latest posts

Wydajny reklama w teraźniejszych czasach

Jeżeli jesteś właścicielem bądź menadżerem wysokiego szczebla jakiegokolwiek przedsiębiorstwa, to świetnie zdajesz sobie sprawę z tego, jak ogromna konkurencja panuje we wszystkich sektorach gospodarki, co wiąże się nade wszystko z istotą wolnorynkowego ustroju gospodarczego. W momencie, kiedy tak naprawdę każdy może rozpocząć działalność gospodarczą, kompletnie naturalne jest to, że tak wiele podmiotów gospodarczych oferuje taki sam wyrób tudzież usługę. To właśnie bezpośrednio przekłada się na to, iż dosłownie wszystkie firmy muszą ze sobą konkurować o każdego kolejnego klienta. Nie jest to takie proste, jak mogłoby wyglądać, o czym przekonało się już mnóstwo przedsiębiorców. Kiedy osiągniemy wysoką jakość produktu, to zostaje nam tylko marketing, a zatem jego rozreklamowanie albo promocja wśród potencjalnych odbiorców.

Jak wykorzystać narzędzie youtube w nowoczesnym marketingu

Youtube. Szerokie okno na świat. Skarbnica informacji, promocja własnego „ja” i własnych talentów. Od pewnego czasu to także fantastyczna popularyzacja własnej działalności. Wiedzmy, że prowadzenie własnego kanału filmowego na tym serwisie, nie jest ani drogie ani skomplikowane.

W jaki sposób efektywnie szukać noclegów w letnich miesiącach w Polsce

Udając się na wakacje, jeżeli się wszystko planuje samemu a nie z biurem podróży, trzeba zadbać o odpowiednie noclegi. Latem najbardziej popularnymi miejscami na spędzenie wolnego czasu są głównie miejscowości nad Bałtykiem i na Mazurach. W słoneczne, upalne dni w większości takich miejsc ciężko znaleźć trochę wolnego miejsca na plaży, są tam także doskonałe warunki do uprawiania wodnych sportów.