Reklama zewnętrzna, dobra alternatywa dla zwykłych kampanii promocyjnych?

Reklama zewnętrzna kojarzy się z dużym formatem, nowoczesnymi nośnikami i niestandardowymi rozwiązaniami. Jej odsłon znajdziemy wiele – od aktywnych, np. mieniące się światła, po pasywne czyli plakaty. Czy w dużych aglomeracjach czy w mniejszych miejscowościach, ma przykuć uwagę przechodniów, kierowców, mieszkańców.

Reklama outdoor

Autor: hobvias sudoneighm
Źródło: http://www.flickr.com
Dlatego powinna posiadać odpowiednie wymiary i nowoczesną szatę graficzną. Jej głównym cele jest, aby była ”jakaś” i co najważniejsze – pozostała w pamięci odbiorców. Ciekawa i przyciągająca uwagę odbiorcy grafika, daje gwarancję niezawodnego promowania produktów i usług.

Czasem nie zawsze jesteśmy świadomi, jak przy pomocy stosunkowo niewielkich kosztów możemy poprawić sytuację finansową naszej firmy. Jeśli więc nasza firma zajmuje się handlem, produkcją, gdy zależy nam by wypromować swój produkt – reklama na budynkach będzie strzałem w dziesiątkę – odnośnik. Tego typu forma reklamy to pewny sukces. Zarządcy coraz chętniej wynajmują powierzchnie na budynkach. Reklama na budynkach nie musi budzić negatywnych emocji. Oprócz pełnienia podstawowych zadań, może maskować zaniedbane nieruchomości, co zauważalnie wpływa na estetykę otoczenia.

Najpopularniejszą formą reklamy wizualnej w miastach są na dzień dzisiejszy telebimy. To najnowszy sposób na promocję działalności, usługi lub produktu. Ekran Led, jako treść dynamicznie zmieniająca się, w naturalny sposób zajmuje czołowe miejsce w rankingach, wyprzedzając klasyczne nośniki reklamy takie jak telebimy i banery.

Odtwarzane na nim spoty są dobrze widoczne o każdej porze, niezależnie od warunków pogodowych. Obrazy docierają do szerokiego kręgu odbiorców – szacuje się, iż trafiają do prawie 90% osób przechodzących lub przejeżdżających obok ekranu. Taka reklama jest bardziej efektywna niż tradycyjne billboardy toteż istnieje duże prawdopodobieństwo, iż to telebimy będą przyszłością reklamy wizualnej.

Więcej na ten temat: http://www.foliograf.pl/#!reklamy-na-budynkach/c1kdv

, ,

Related posts

organizer kuchenny czyli pomagier w utrzymaniu ładu

Producenci mebli kuchennych wprowadzają nieustannie śmiałe rozwiązania, z przyczyny których kuchnia staje się jeszcze lepiej funkcjonalna. Zanim więc wybierzemy umeblowanie kuchenne, zastanówmy się jakie udogodnienia i nowatorskie rozstrzygnięcia nam się przydadzą. Poza stylowymi frontami kuchennymi i odpowiednimi blatami, powinniśmy zadbać również o wyposażenie szafek kuchennych i szuflad. Organizery, wkładki, przegródki uproszczą nam powszednie zajęcia kuchenne i wesprą w podtrzymaniu porządku. Na start, musimy postanowić o naszej wizji swojej kuchni. Zacznijmy od sporządzenia gruntownych pomiarów pomieszczenia.

Jeżeli w tym momencie, jesteś w trakcie budowania lub remontu domu – warto zaznajomić się z obszerną propozycją sklepów i wypożyczalni sprzętu.

Budowa domostwa rodzinnego, czy jakakolwiek duża aranżacja budowlana, to skomplikowany proces, wymagający sporej ilości ważnych wyborów. Koszty wszelkiej struktury bywają ogromne, z tej racji właśnie trzeba dobrze przemyśleć wydatki, zaplanować wszystkie postępowania, a nade wszystko odpowiednio wywiedzieć się, które formalności i zalecenia należy wykonać przed wystartowaniem przedsięwzięcia. Funkcjonują trzy najistotniejsze składniki każdej struktury - szkic, materiały i sprzęty budowlane i fachowa ekipa robotników. Żadna konstrukcja nie będzie powstawać bez takich czynników.

Klej d4 złączy wszystko

Nawierzchnie sportowe muszą być wykonane z odpowiedniego tworzywa
Jeśli tworzymy halę sportową, albo bieżnię powinniśmy mieć gwarancję, że jej powierzchnia będzie wytrzymała oraz odporna na tarcie. Dlatego właśnie musimy się koncentrować wyłącznie na tych materiałach, które idealnie nadają się na nawierzchnie sportowe oraz zaoferują nam gwarancję, że nic się z nimi nie będzie działo, nawet jeżeli będą na nie działały różne warunki atmosferyczne.

Latest posts

Wydajny reklama w teraźniejszych czasach

Jeżeli jesteś właścicielem bądź menadżerem wysokiego szczebla jakiegokolwiek przedsiębiorstwa, to świetnie zdajesz sobie sprawę z tego, jak ogromna konkurencja panuje we wszystkich sektorach gospodarki, co wiąże się nade wszystko z istotą wolnorynkowego ustroju gospodarczego. W momencie, kiedy tak naprawdę każdy może rozpocząć działalność gospodarczą, kompletnie naturalne jest to, że tak wiele podmiotów gospodarczych oferuje taki sam wyrób tudzież usługę. To właśnie bezpośrednio przekłada się na to, iż dosłownie wszystkie firmy muszą ze sobą konkurować o każdego kolejnego klienta. Nie jest to takie proste, jak mogłoby wyglądać, o czym przekonało się już mnóstwo przedsiębiorców. Kiedy osiągniemy wysoką jakość produktu, to zostaje nam tylko marketing, a zatem jego rozreklamowanie albo promocja wśród potencjalnych odbiorców.

Jak wykorzystać narzędzie youtube w nowoczesnym marketingu

Youtube. Szerokie okno na świat. Skarbnica informacji, promocja własnego „ja” i własnych talentów. Od pewnego czasu to także fantastyczna popularyzacja własnej działalności. Wiedzmy, że prowadzenie własnego kanału filmowego na tym serwisie, nie jest ani drogie ani skomplikowane.

W jaki sposób efektywnie szukać noclegów w letnich miesiącach w Polsce

Udając się na wakacje, jeżeli się wszystko planuje samemu a nie z biurem podróży, trzeba zadbać o odpowiednie noclegi. Latem najbardziej popularnymi miejscami na spędzenie wolnego czasu są głównie miejscowości nad Bałtykiem i na Mazurach. W słoneczne, upalne dni w większości takich miejsc ciężko znaleźć trochę wolnego miejsca na plaży, są tam także doskonałe warunki do uprawiania wodnych sportów.