Zostałeś pozbawiony własności? Zabezpiecz się przed finalnym efektem

Niestety, w życiu wielu z nas trafia się chociaż raz, że zostaniemy okradzeni. Sytuacja taka do najmilszych nie należy, gdyż niekiedy rabunku dokonują persony nam znane.

Kobieta

Autor: Lies Thru a Lens
Także w punkcie zatłoczonym, gdzie gromadzi się mnóstwo ludzi mamy szansę stać się ofiarą kieszonkowców, którzy efektywnie potrafią przejąć naszą torebkę. Istotnym jest w tym przypadku, żeby orientować się co począć w takiej sytuacji.
Najmocniej dokucza nam, kiedy zostaną skradzione dokumenty (szukaj w bazie). Dowód osobisty, prawo jazdy, karty kredytowe, pozornie te przedmioty są dla złodzieja zbędne. Gdyż pierwszą rzeczą jaką robimy w danej sytuacji, jest zablokowanie kart.

W opisywanym tutaj artykule są niebanalne informacje, jednak sprawdź również, co jest w najnowszej treści (http://www.archimod.pl/galeria-makiety-przemyslowe/). Bez ociągania zwyczajnie go kliknij.

Jednak sytuacja wygląda nieco inaczej, bowiem skradzione dokumenty będą niebezpieczne w rękach cwanego rabusia. Gdyż sporo pseudo banków przyznaje kredyty gotówkowe na dowód, nie przyglądając się zbytnio zdjęciu na nim widniejącemu. Dlatego fakt kradzieży powinniśmy zgłosić na policję.

ksero

Autor: osseous
Tak samo należy postąpić w momencie, kiedy zgubiliśmy komórkę.

Zaciekawił Cię ten temat? Jeżeli tak, to przejdź do kolejnego artykułu i czytaj dalej nawierzchnia mineralna o tym, co bardzo Cię interesuje.

Wówczas przydatna będzie baza telefonów skradzionych. Wówczas, po uzyskaniu dokumentu od policji, że zgłosiliśmy rabunek, możemy wpisać do niej nasz model. Dzięki temu złodziej w chwili, kiedy zgłosi się z nim do komisu, będzie zarejestrowany. Gdyż każdy taki punkt ma obowiązek spisywania kupna i sprzedaży (dowiesz się więcej na stronie ). Baza telefonów skradzionych jest aktualizowana przy użyciu numeru seryjnego modelu, którego w żaden sposób nie można zmienić i jest niepowtarzalny. Dlatego warto przygotować papier gwarancyjny, gdzie on widnieje.

Kradzież dokumentów a także innych cennych przedmiotów to szalenie nieprzyjemne zdarzenie.

Lecz kiedy go doświadczymy, musimy zachować trzeźwy umysł, żeby nasze szkody nie były jeszcze większe. Zgłośmy na komendzie papiery, zastrzeżmy kartę oraz dodajmy telefon do specjalnej bazy.

, , ,