zdjęcia

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Znacznie częściej stosowane będzie filmowanie z powietrza

widok z drona
Autor: RHL Images
Źródło: http://www.flickr.com
Mamy szansę przedstawić co się dzieje na festynach. Ile razy w czasie zabawy, albo koncertu żałowaliśmy, że zdjęcia mamy szansę wykonać tylko ze swojego położenia, a zatem nie posiadamy ewentualności, aby udowodnić jak to wszystko prezentowało się z góry i ukazać jak sporo osób umie się wspaniale bawić?

Fotobudka to wydajne narzędzie promocyjne

fotografia reklamowa
Autor: Elvert Barnes
Źródło: http://www.flickr.com
Agencje reklamowe, jakie promują artykuły oraz usługi swoich Konsumentów, częstokroć poszukują coraz to nowszych i ciekawszych rozwiązań marketingowych, które przyniosą jak najlepsze efekty. Skutecznym dodatkiem do kampanii reklamowej może być fotobudka. Fotobudki posiadają dzisiaj niesłychanie duże zastosowanie, nieraz wynajmuje się je na przeróżnego rodzaju imprezy oraz uroczystości - studniówka, wesele, imprezy pracownicze, konferencje i kampanie marketingowe i promocyjne.

W jaki sposób chodzić po pokładach Titanica ?

Kraków - rynek
Czy wiesz, że współcześnie metoda przyzwala na odwiedzanie różnorodnych miejsc, przykładowo muzeów również bez wychodzenia z domu? Nie idzie tu wyłącznie o oglądanie fotek czy filmów.

Jak zrobić packshot - profesjonalne zdjęcia reklamowe

fotograf
Fotografia reklamowa to inaczej mówiąc packshot. Jej głównym zadaniem jest przekazanie najważniejszych informacji na temat prezentowanego produktu, więc musi być profesjonalnie wykonana. Jak tworzone jest zdjęcie produktowe i co należy o nim wiedzieć, aby móc umiejętnie podejść do zadania?

Fotografia okolicznościowa Warszawa cieszy się sporym powodzeniem

fotograf
Autor: OrniCosa
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo rozchwytywany okazuje się być fotograf dziecięcy Warszawa

Im mniejsze będzie maleństwo, tym częściej opiekunowie zrobią mu zdjęcia, ale niestety przeważnie jest tak, że nie spogląda ono w obiektyw, lub porusza się przez co te fotografie nie wypadają tak cudownie jak byśmy planowali.

Fotograf ślubny dostosuje scenerię indywidualnie

państwo młodzi
Autor: Chris Photography(王權)
Źródło: http://www.flickr.com
Fotografia ślubna jest dziedziną, co w naszym kraju jest na etapie szczególnie intensywnego rozwoju. Fachowcy używają tylko urządzeń z najwyższej półki, co pozwala im na uzyskiwanie znakomitych, pożądanych od samego początku rezultatów.

Doświadczenie to podstawa dla każdego pracującego, jako freelancer

obiektyw
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Umiejętność fotografowania to rzecz inspirująca - większość ludzi jest wzrokowcami, o wiele bardziej przemawiają do nas fotografie i grafiki niż materiały pisemne. Nie jest to prosta sztuka, nie dla każdego - nie wystarczy mieć w rękach ekskluzywnej lustrzanki, by uznać się fotografem z górnej półki. Czym powinien odznaczać się dobry fotograf żeby zaistniał i przetrwał na rynku?

Druki okolicznościowe w usługach drukarni we Wrocławiu

Drukarnia Kid, pracownicy drukarni
Autor: Drukarnia Kid
Zakłady drukarskie na terenie Wrocławia oferują szeroki wachlarz usług. Zawiera się w wśród nich nie tylko drukowanie, ale także introligatorstwo. Bardzo często introligatornia jest częścią drukarni lub odwrotnie. Ta współpraca jest zazwyczaj niezwykle pomyślna dla obu stron. Zapoznając się z ofertą widzimy nie tylko popularne zlecenia, jak wydrukowanie książek, periodyków czy katalogów, lecz także m.in. akcydensów. Czym jednakże są druki akcydensowe i gdzie się je stosuje?

Kręcenie z powietrza, w jaki sposób zrobić to szybko?

zdjęcia z powietrza
Autor: Anna
Źródło: http://www.flickr.com
Uwielbiamy oglądać filmy, które sprawiają, że możemy poczuć się jakbyśmy patrzyli na wszystko z powietrza. Czasem, nawet w filmach akcji nie przywiązujemy do tego uwagi, ale gdy patrzymy na filmy przyrodnicze albo na filmy dokumentalne ujęcia z lotu ptaka potrafią nas oczarować. Jest sporo firm, które zajmują się filmowaniem z nieba. Niektórzy myślą, że potrzebny do tego jest samolot, ale dziś można skorzystać się z innego typu urządzeń, które mają zamontowaną kamerkę i są w stanie zrobić rzeczywiście genialne zdjęcia z powietrza. Takie filmowanie z powietrza to świetny biznes. Czasem firmy mają ujęcia z lotu ptaka, które po prostu odsprzedają zainteresowanym instytucjom, które się do nich zgłaszają. Często ludzie, którzy uprawiają paralotniarstwo również filmują wszystko, co się dzieje podczas lotu. Tego rodzaju filmy są naprawdę świetne.