zajęcia

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W zdrowym ciele, zdrowy duch - to stare, ludowe porzekadło ma w sobie istotę tego, dlaczego ludzie nieprzerwanie uprawiają sport.

węglowodany
Autor: Masa Sakano
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chcemy zacząć troszczyć się o swoją kondycję, ale nigdy wcześniej nie uprawialiśmy sportu, to warto początkowo podumać o czymś najlepszym dla nas.

Angielski to obecnie podstawa, więc nie wahaj zapisać się na lekcje oraz ulepsz swoje zdolności

Pipetowanie i dozowanie
Źródło: donserv.pl
Dzisiaj nie starczy znać własnego języka – wymagane są również inne. Najważniejszym z nich jest angielski, który stał się głównym językiem na arenie biznesowej. Właśnie z tego powodu teraz bardzo wielki nacisk kładzie się na to, aby kandydaci na określone stanowiska w pracy wykazywali umiejętność komunikowania się po angielsku, bez tego nie sposób zdobyć atrakcyjnej posady. W przypadku, kiedy uważamy, że nasza znajomość angielskiego okazuje się nazbyt słaba, warto decydować się na dodatkowe zajęcia.

Prywatne przedszkole Wrocław posiada świetnie przygotowane

przedszkole
Źródło: PIXABAY.COM
Czy wiemy do którego przedszkola pragniemy posłać nasze potomstwo?
Pojawia się taki czas, gdy musimy się zastanowić nad tym, do jakiego przedszkola wysłać nasze potomstwo, tak by mieć świadomość, że będzie ono posiadało w nim zapewnione wszystko, co najistotniejsze.

Nasza lingwistyczna moc - zobacz

kursanci
Autor: PitchPatch
Źródło: http://www.flickr.com
Znajomość języka angielskiego wydaje się być w obecnych czasach czymś niemal oczywistym. Władanie nim to jedna z ważniejszych umiejętności zarówno pracowników większych firm, jak również turystów czy studentów. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ współcześnie świat to globalna wioska, z własnym kodem do porozumiewania się. Na całe szczęście wśród wielu różnych języków padło na angielski, który nie jest trudny, a sam proces jego przyswajania może okazać się świetną przygodą.

Rola szkoły żydowskiej, dialogu kultur

Autor: Warsztaty Kultury Filia Centrum
Najważniejszym założeniem, jakie przyświeca funkcjonowaniu szkoły żydowskiej jest szerzenie wśród uczniów tolerancji i szacunku względem innych kultur i innych wyznań. Działalność taka jest niezwykle istotna i bardzo potrzebna, w szczególności w naszym społeczeństwie, gdzie wciąż rosną nastroje wrogości do wszystkiego co inne a ma to najczęściej miejsce w środowiskach mało wykształconych, ludzi, którymi bez problemu można manipulować.

Dodatkowe zajęcia we własnym mieszkaniu

Autor: Platu Korepetycje
Profesja pedagoga nad Wisłą nie jest wystarczająco doceniania. Można to dostrzec, rzucając okiem na standardowe wynagrodzenie w tym zawodzie. To kuriozum, że osoby, które wykonują tak ważne dla kraju zadania, mają tak skromne pensje.