zabawy

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Bezpłatna szkoła kierowana dla pełnoletnich.

matura
Autor: Alba Estévez G.
Źródło: http://www.flickr.com
Egzamin maturalny nigdy nie był i wciąż nie jest obligatoryjny, można ukończyć szkołę nie przystępując do niego. Mało tego, w placówkach zawodowych w ogóle nie mamy szansy przystąpić do matury. Jako młodzi ludzie, zazwyczaj radujemy się z takiego obrotu sprawy - mniej pracy więcej zabawy. Lecz dorosłe życie weryfikuje nasze kroki - niekiedy zdarza się, że brak akademickiego stopnia zamyka nam szansę na karierę w pracy. Jednak nic straconego! Istnieją szkoły dla dorosłych, w których dodatkowo oferowana jest bezpłatna nauka. Lecz jakie są warunki przyjęcia i czy każdy ma szansę tam się dostać?

Namioty powinny przydać się podczas organizacji różnego rodzaju imprez odbywających się na zewnątrz

hale namiotowe gdańsk
Autor: David Carroll
Źródło: http://www.flickr.com
Zainteresowanie wynajmem namiotów prezentują osoby organizujące przyjęcia ślubne. Przyznają one, że w wypadku przyjęcia weselnego odbywającego się w okresie letnim wynajęcie namiotów do jego organizacji bywa bardzo świetnym rozwiązaniem.

Najlepsze porady dla rodziców: jak dbać o zęby malucha?

utylizacja śmieci
Autor: Johannes Grødem
Źródło: http://www.flickr.com
Stan zębów naszych maluchów jest z roku na rok coraz bardziej dramatyczny. Dlaczego rodzic powinien pilnować zdrowie uzębienia u pociechy?