wózek

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Otrzymaj wymagane uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi.

Praca wózkiem widłowym
Autor: Commander, U.S. 7th Fleet
Źródło: http://www.flickr.com
Właściciele samochodów wiedzą, że prowadzenie pojazdu jest tym łatwiejsze im dłużej jeździmy. Praktyka czyni mistrza i tyczy się to każdej dziedziny życia. Jednak zanim będziemy jeździć należy nauczyć się jazdy, a to w wielu przypadkach nie jest takie łatwe. Prowadzenie różnych pojazdów wymaga konkretnych pozwoleń i musi być poprzedzone stosownym szkoleniem. I chodzi nie tylko o pojazdy osobowe, ale w szczególności o maszyny wykorzystywane w przemyśle.
Przykładem pojazdów o których mowa są wózki widłowe, stosowane najczęściej w magazynach.

Wózki magazynowe - maszyny, które gwarantują transportowanie asortymentu w większych ilościach

Wózki widłowe w magazynie
Autor: Naval Surface Warriors
Źródło: http://www.flickr.com
Praca w magazynie nie należy do łatwych, zwłaszcza, gdy pomieszczenie jest duże i umieści się w nim mnóstwo regałów z różnorodnym asortymentem. Istnieje jednak kilka rozwiązań na to, by ułatwić oraz usprawnić pracę na magazynie. Przede wszystkim koniecznie powinniśmy zadbać o to, aby produkty odpowiednio posegregować. W tym celu warto wykorzystać w magazynie regały, utrzymujące w nim ład i porządek. Regały mają umożliwić nie tylko porządkowanie asortymentu, ale również nieskomplikowane jego przekładanie. Jednakże w tym celu oprócz regałów niezbędne okażą się wózki widłowe.