Treści

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Co mógłby powiedzieć człowiek z przeszłości, gdyby zjawił się we współczesnych czasach? Jakże byłoby jego zdziwienie?

hodowla
Autor: Tjebbe van Tijen
Źródło: http://www.flickr.com
Jak odnaleźć się we współczesnym świecie? To pytanie zadane w różnorodnym okresie będzie skutkowało różnorodnymi odpowiedziami. Nie zawsze właściwie było tak, jak aktualnie, nie zawsze musieliśmy poradzić sobie z tak dużą ciągle nowych wiadomości. Jednocześnie więc żyjemy w okresie, kiedy mamy dostęp do prawie każdej informacji, niby to dobrze, ale jak się w tym zamieszaniu odnaleźć. Jako ludzie współcześnie żyjący przyzwyczailiśmy się do takiego obrotu spraw, właściwie to nie mamy innej możliwości, bo trzeba jakość żyć. Co by jednakże było, gdyby zjawił się w naszych czasach człowiek z dawnych czasów?

Skup złomu z Wrocławia oferuje znakomite propozycje

szrot
Autor: János Balázs
Źródło: http://www.flickr.com
We Wrocławiu funkcjonuje z powodzeniem miejsce, gdzie odbywa się skup samochodów. Cieszą się one nadal dużym powodzeniem, a spowodowane jest to wzrastającą popularnością starych samochodów. W skupie mamy opcję znaleźć mnogość modeli, z którymi nie spotkali się nawet profesjonaliści. Odpowiednio przygotowane oferty są skierowane nie jedynie do fachowców, lecz także do amatorów, jacy chcą sprzedać swoje stare auto. Bezcennym autem jest to, że można to zrobić za gotówkę już na miejscu.