Treści

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Co mógłby powiedzieć człowiek z przeszłości, gdyby zjawił się we współczesnych czasach? Jakże byłoby jego zdziwienie?

hodowla
Autor: Tjebbe van Tijen
Źródło: http://www.flickr.com
Jak odnaleźć się we współczesnym świecie? To pytanie zadane w przeróżnym czasie będzie skutkowało różnorodnymi odpowiedziami. Nie zawsze przecież było tak, jak obecnie, nie zawsze musieliśmy radzić sobie z tak wielką ilością informacji. Jednocześnie więc żyjemy w czasie, kiedy mamy dostęp do prawie każdej informacji, niby to prawidłowo, lecz jak się w tym zamieszaniu odnaleźć. Jako ludzie współcześni przyzwyczailiśmy się do tego stanu, właściwie to nie mamy innej możliwości, gdyż powinniśmy jakość żyć. Co by jednakże było, jakby pojawił się w naszych czasach człowiek z przeszłości?

Skup złomu z Wrocławia oferuje znakomite propozycje

szrot
Autor: János Balázs
Źródło: http://www.flickr.com
We Wrocławiu funkcjonuje z powodzeniem miejsce, gdzie odbywa się skup samochodów. Cieszą się one nadal ogromnym powodzeniem, a spowodowane jest to wzrastającą popularnością starych samochodów. W skupie możemy znaleźć mnogość modeli, z jakimi nie spotkali się nawet profesjonaliści. Rewelacyjnie dopracowane oferty są skierowane nie jedynie do fachowców, ale też do amatorów, którzy chcą sprzedać swój stary samochód. Bezcennym plusem jest to, że możemy to zrobić za gotówkę już na miejscu.