temperatury

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Prowadzisz swój biznes gastronomiczny? Pomyśl, jak docierać ze swoim jedzeniem do coraz większej ilości ludzi!

przemysł - fotka
Autor: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć, że prowadzenie własnej restauracji jest ciężkim kawałkiem chleba. O ile zwykle wyobrażamy sobie, że jest to doskonała zabawa, a na dodatek można praktycznie przez cały czas stołować się w tego typu miejscu za darmo, o tyle rzeczywistość na pewno nie jest już tak różowa. Posiadanie własnej restauracji zwykle oznacza konieczność wczesnego wstawania, żeby dowieźć do knajpy świeży towar, a w dodatku trzeba być praktycznie cały czas na miejscu i doglądać swojego interesu. W dodatku dochodzą do tego kłopoty z utrzymaniem płynności pieniężnej i obowiązek rywalizacji z konkurencją, której praktycznie każdego dnia pojawia się na rynku coraz więcej i z pewnością jest ona coraz lepiej wyszkolona.

Działanie części do samochodów

Element silnika
Autor: Lanà
Źródło: http://www.flickr.com
Świeca żarowa jest to urządzenie stosowane w silnikach wysokoprężnych i modelarskich służące do ułatwienia rozruchu, przede wszystkim w niskich temperaturach i stabilizację niskich obrotów pracy silnika. Używanie świec żarowych pomniejsza też emisję szkodliwych składników spalin w czasie rozruchu zimnego silnika.

W jaki sposób należy przechowywać leki? Jakie reguly należy wypełnić, żeby wszystko było w jak najlepszym porządku?

magazyn
Autor: Texas State Library and Archives Commission
Źródło: http://www.flickr.com
Magazynowanie farmaceutyków to proces niezwykle wymagający, bo skupiający się na zagwarantowaniu odpowiednich warunków składowania i rozprowadzania, wszystko po to, by zagwarantować ochronę zebranych leków. Zatem w jaki sposób powinien być magazyn na leki?