technika

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Masz firmę w branży technicznej i szukasz smarów, spełniających wszystkie twoje wymagania – zobacz, czy jest szansa takie znaleźć

przemysł
Autor: Steve Jurvetson
Źródło: http://www.flickr.com
Masz przedsiębiorstwo i chcesz, by twe usługi kojarzyły się nie jedynie z perfekcyjnym wykonaniem, lecz i trwałością? Musisz zainwestować w fachowy sprzęt i doskonałej jakości produkty. Nie ma szans zbudować doskonałej firmy korzystając z słabej jakości towarów, które za chwilę… się rozlecą.

Specjalistyczne opracowanie cyfrowego prototypu produktu w ofercie dla inwestorów

tworzenie wizualizacji we Wrocławiu
Autor: Eric Johnson
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy mamy oryginalny patent na przedmiot, nowość technologiczną, gadżet, powinniśmy najpierw znaleźć zainteresowanego inwestora. Jak to zrobić gdy nie do wszystkich trafia szkic?

Wydruk jest dzisiaj jedną z bardziej koniecznych usług

druk
Autor: Cheon Fong Liew
Źródło: http://www.flickr.com
Nie można ukryć, iż na obecną chwilę przydarza się mnóstwo sytuacji, w jakich potrzebujemy skorzystać z usług sąsiedniej drukarni. Jest to najczęściej spowodowane brakiem czasu czy naturalnie sprzętu na własny użytek. Co więcej, zlecenie wydruku czy skserowania ogromnej liczby papierów innej osobie pomaga nam zaoszczędzić czas, co w dzisiejszych czasach jest nadzwyczaj istotne dla znacznej części ludzi. W indywidualnych miastach tworzy się coraz więcej firm, które specjalizują się w rozlicznych technikach druku.

dokształcanie dla nauczycieli

Szkolenie dla nauczycieli
Autor: Nadja Schnetzler
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiejsza oświata nakierowana jest na rozwój ucznia o najlepszej jakości, to jedna z najwyższych wartości społecznych i jednostkowych, staje się wymogiem rozwoju społecznego i kultury. Nauczyciel, żeby rozwijać kunszt nauczycielski musi się szkolić przez cały okres aktywności zawodowej. Właściwością odróżniającą zawód pedagoga jest zadanie edukowania i wychowania.