technika

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Specjalistyczne opracowanie cyfrowego prototypu produktu w ofercie dla inwestorów

tworzenie wizualizacji we Wrocławiu
Autor: Eric Johnson
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy mamy oryginalny patent na przedmiot, nowość technologiczną, gadżet, powinniśmy najpierw znaleźć zainteresowanego inwestora. Jak to zrobić gdy nie do wszystkich trafia szkic?

Wydruk jest dzisiaj jedną z bardziej koniecznych usług

druk
Autor: Cheon Fong Liew
Źródło: http://www.flickr.com
Nie można ukryć, iż na obecną chwilę przydarza się mnóstwo sytuacji, w jakich potrzebujemy skorzystać z usług sąsiedniej drukarni. Jest to najczęściej spowodowane brakiem czasu czy naturalnie sprzętu na własny użytek. Co więcej, zlecenie wydruku czy skserowania ogromnej liczby papierów innej osobie pomaga nam zaoszczędzić czas, co w dzisiejszych czasach jest nadzwyczaj istotne dla znacznej części ludzi. W indywidualnych miastach tworzy się coraz więcej firm, które specjalizują się w rozlicznych technikach druku.

dokształcanie dla nauczycieli

Szkolenie dla nauczycieli
Autor: Nadja Schnetzler
Źródło: http://www.flickr.com
Współczesna edukacja nakierowana jest na rozwój ucznia o najwyższej jakości, to jedna z najwyższych wartości społecznych i jednostkowych, staje się warunkiem postępu społecznego i kultury. Nauczyciel, żeby rozwinąć kunszt nauczycielski powinien się doskonalić przez cały czas aktywności zawodowej. Cechą wyróżniającą rzemiosło pedagoga jest zadanie edukowania i wychowania.