szkoła

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Pomysł na rozwój dla dzieci po szkole

nauka gry na gitarze
Autor: D'Arcy Norman
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy ludzie, którzy posiadają dzieci nie chcą żeby ich pociechy spędzały cały wolny czas przez komputerem. A niestety w dzisiejszych czasach dzieci dość często poświęcają całą uwagę na gry komputerowe, lub bezproduktywne siedzenie na portalach społecznościowych. Dlatego dobrze zabrać dzieci na jakieś zajęcia. Jeżeli chodzi o zajęcia dodatkowe dla dzieci to dobrze zobaczyć, co w ofercie ma szkoła, do której uczęszcza nasza pociecha.

W ostatnich latach Polacy chętnie zgłębiają języki obce - powodów jest wiele, ale najistotniejsze, że przynoszą dobre rezultaty

szkoła włoskiego
Autor: Vitali Ja
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz wyraźniej zaczynamy rozumieć, że jesteśmy mieszkańcami świata i bez języków obcych niewiele możemy zdziałać. Dodatkowo również zdajemy sobie sprawę z tego, że sam angielski już nie wystarczy.

Początki nie są łatwe, czyli pierwsza jazda samochodem powinna zostać przeprowadzona pod czujnym okiem zaufanego nauczyciela.

Mężczyzna za kierownicą
Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele osób wyczekuje osiemnastki, bo ma ochotę wyrobić sobie prawo jazdy. Wiadomo, że nie każdy nastolatek kończący 18 lat robi prawo jazdy, ale sporo osób tak właśnie postępuje. Jednak, jeżeli jesteśmy w grupie osób, które chcą wyrobić sobie prawo jazdy to nieważne jak wiele lat mamy, oczywiście, jeśli mamy więcej niż osiemnaście lat, możemy zapisać się na kurs.

Jaką ofertę mają szkoły angielskiego Warszawa Ochota i jaki szczebel przedstawia ich kadra?

angielski
Autor: World Literature Today
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie umiejętne władanie językiem obcym jest niezmiernie ważne i niezbędne praktycznie w każdej dziedzinie życia. Wymagana jest ta kwalifikacja w licznych miejscach pracy, pożyteczna podczas podróży zagranicznych i konieczna, jeśli nawiązujemy układy biznesowe z zagranicznymi kontrahentami.

Kiedy nasz przedszkolak zaczyna edukację szkolną

pomoce naukowe
Autor: brewbooks
Źródło: http://www.flickr.com
Do tego czasu pomieszczenie naszego malucha pełnił dwie funkcje – miejsca do spania i miejsca do zabawy. Gdy nasza pociecha ma rozpocząć naukę w szkole, w pokoju dziecka musi się w nim znaleźć się jeszcze miejsce na dobrze dopasowane biurko, właściwe krzesło oraz miejsce na przechowywanie książek, zeszytów i przyborów szkolnych.

Kiedy chcesz urozmaicić własne lekcje, kup odpowiednie pomoce dydaktyczne

Pomoce dydaktyczne
Autor: www.audio-luci-store.it
Źródło: http://www.flickr.com
Dobry nauczyciel troszczy się, aby nie tylko przekazać swym uczniom informacje, lecz także by czynić to w sposób ciekawy. Przez to maluchy chętniej oddają się nauce oraz uczęszczają na lekcje, spodziewają się bowiem, że spotka je na nich coś nie tylko przydatnego, ale również ciekawego oraz zabawnego. Trzeba zakupić odpowiednie pomoce dydaktyczne, które ułatwią prowadzone lekcje i zajmą uczniów.

Szkolenie z języka polskiego dla zagranicznych mieszkańców w Warszawie. Zapoznaj się!

podręczniki do języków
Autor: Sarah Joy
Źródło: http://www.flickr.com
Zasoby ludzkie przyjeżdżający do Polski z obczyzny najchętniej odwiedzają bądź osiedlają się w nowoczesnych metropoliach, dla przykładu w polskiej stolicy. W Warszawie jest niezmiernie dużo szkół zajmujących się udzielaniem kursów dla obcokrajowców, pragnących przyuczyć się języka polskiego. Jak wygląda ich działalność i kto może się zapisać na takie zajęcia?

Rola szkoły żydowskiej, dialogu kultur

Autor: Warsztaty Kultury Filia Centrum
Najważniejszym założeniem, jakie przyświeca funkcjonowaniu szkoły żydowskiej jest szerzenie wśród uczniów tolerancji i szacunku względem innych kultur i innych wyznań. Działalność taka jest niezwykle istotna i bardzo potrzebna, w szczególności w naszym społeczeństwie, gdzie wciąż rosną nastroje wrogości do wszystkiego co inne a ma to najczęściej miejsce w środowiskach mało wykształconych, ludzi, którymi bez problemu można manipulować.

Dlaczego warto wybrać elementarz XXI wieku?

podręcznik
Autor: Connie Ma
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu nauczycieli waha się, jaki podręcznik będzie idealny dla uczniów. Rynek daje ciekawe możliwości, spośród których należy wyszukać coś właściwego do wymogów młodych ludzi. Doskonałą pozycją jest elementarz xxi wieku 2 albo inny poziom dopasowany do konkretnej klasy. Czym się wyróżnia oraz z jakiego powodu dobrze jest z niego korzystać?

Zbliżający się początek semestru szkolnego oznacza zwiększenie wydatków dla opiekunów

Dzieci w szkole
Autor: 0Odyssey0
Źródło: http://www.sxc.hu
Szkoła. To jedn proste słowo odbija się i niesie się w uszach naszych mam i ojców cale letnie wolne dni. Teraz jest zabawnie i miło, są wakacje, a nasze dziecko bawi się u dziadków na wsi, nie mamy zmartwień, ale już się zbliża magiczna data 1 września, a wcześniej już przecież trzeba będzie zebrać się w sobie, czyli kupić, co niezbędne.