studenci

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

BHP – jakie jest obecnie znaczenie stosownych przepisów dla sprawnego działania firmy?

kurs bezpieczeństwa
Autor: Western Area Power
Źródło: http://www.flickr.com
Bezpieczeństwo w zakładzie pracy powinno mieć dziś dla każdego pracownika istotne znaczenie. Zadaniem pracodawcy jest zapewnienie zatrudnianym przez siebie osobom stosownych warunków, które nie będą dla nich stanowiły zagrożenia, jednakże w dużej mierze decydują o tym sami pracownicy.

Ukończenie studiów wyższych to zaleta dla zatrudniających

absolwenci
Źródło: www.morguefile.com
Znaczące jest, aby profil studiów był zgodny z zainteresowaniami i pasjami. Są profile uczelni, które zapewniają swoim absolwentom większe sposobności na wyszukanie interesującej pracy, ale to nie może być wyłącznym wyznacznikiem przy ich wyborze. Nie dosyć, że takie studia byłyby udręką, to taka osoba w żadnym wypadku nie będzie właściwym profesjonalistą w swej dziedzinie. Powinno się więc zweryfikować własne preferencje i studiować kierunek, jaki jest bliski sercu. Uczelnie wyższe oferują tak różnorodne profile, że każdy znajdzie coś związanego z jego zainteresowaniami.

Gdzie młodzi ludzie będą mogli poszukiwać zajęcia na wakacje.

Pracownik
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Okres wakacji] dla wielu młodych ludzi nie tylko jest czasem zabawy i odpoczynku od nauki, ale także świetną okazją na dorobienie do swojego kieszonkowego. Przy dorywczych zajęciach można już pracować mając kilkanaście lat, choć młodociane osoby zatrudniane będą na trochę innych zasadach, niż dorośli. Przeważnie uczniowie i studenci pracują w elastycznych godzinach, wynika to z tego, że w jakiś sposób muszą pogodzić naukę z pracą.

Studia to rozdział zdobywania mądrości, doświadczenia i kompetencji, potrzebnych w tworzeniu kariery zawodowej

Autor: HEMMERSBACH
Miesiące wakacyjne to dla wielu osób okres odpoczynku od zawodowych zajęć. Równocześnie, okres wakacyjny dla sporej części studentów to idealna okoliczność do podratowania skromnych finansów, nabrania umiejętności na na gruncie zatrudnienia czy też zdobycia nowych uprawnień.

Dlaczego warto korzystać z dobrych podręczników?

nauka
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Wybierając się na studia trzeba nastawić się na wiele nauki. Rzecz jasna jeśli ktoś chce okres studiów wybawić się i przesiedzieć przy piwie, to ma pełne prawo do tego, ale jeśli ktoś naprawdę będzie chciał ten czas wykorzystać efektywnie i zdobyć sporo wiedzy, to nie powinien jednak wszystko odpuszczać. Podczas studiów wiedzę zdobywa się wieloma sposobami.

Dodatkowe zajęcia we własnym mieszkaniu

Autor: Platu Korepetycje
Profesja belfra nad Wisłą nie jest mocno ceniona. Można to jak na dłoni zobaczyć, patrząc na średnie wynagrodzenie w tym fachu. To niesamowity dramat, że osoby, które wykonują tak ważne dla społeczeństwa zadania, otrzymują tak skromne wynagrodzenia.