studenci

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

BHP – jakie jest obecnie znaczenie stosownych przepisów dla sprawnego działania firmy?

kurs bezpieczeństwa
Autor: Western Area Power
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy pracownik powinien dziś dbać o swoje bezpieczeństwo w zakładzie pracy. Rolą pracodawcy jest zagwarantowanie zatrudnianym przez siebie osobom stosownych warunków, które nie będą dla nich stanowiły zagrożenia, jednak w dużej mierze decydują o tym sami pracownicy.

Ukończenie studiów wyższych to zaleta dla zatrudniających

absolwenci
Źródło: www.morguefile.com
Kluczowe jest, żeby profil studiów był zgodny z zainteresowaniami i pasjami. Istnieją kierunki uczelni, które dają swoim absolwentom większe możliwości na znalezienie interesującej pracy, lecz to nie może być jedynym kryterium przy ich wyborze. Nie dość, że takie studia byłyby męką, to taka osoba przenigdy nie będzie dobrym profesjonalistą w swej dziedzinie. Powinno się więc zweryfikować swoje poglądy i studiować profil, który jest bliski sercu. Uczelnie wyższe proponują tak rozmaite profile, że każdy znajdzie coś związanego z jego zamiłowaniami.

Gdzie młodzi ludzie będą mogli poszukiwać zajęcia na wakacje.

Pracownik
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Okres wakacji] dla wielu młodych ludzi nie tylko jest czasem zabawy i odpoczynku od nauki, ale także świetną okazją na dorobienie do swojego kieszonkowego. Przy dorywczych zajęciach można już pracować mając kilkanaście lat, choć młodociane osoby zatrudniane będą na trochę innych zasadach, niż dorośli. Przeważnie uczniowie i studenci pracują w elastycznych godzinach, wynika to z tego, że w jakiś sposób muszą pogodzić naukę z pracą.

Studia to rozdział zdobywania mądrości, doświadczenia i kompetencji, potrzebnych w tworzeniu kariery zawodowej

Autor: HEMMERSBACH
Wakacje to dla sporej części osób okres odpoczynku od codziennych obowiązków. Równocześnie, okres wakacyjny dla wielu studentów to dobra sposobność do zarobienia dodatkowych pieniędzy, zdobycia umiejętności na na gruncie zatrudnienia czy też zdobycia dodatkowych specjalizacji.

Dlaczego warto korzystać z dobrych podręczników?

nauka
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Wybierając się na studia trzeba nastawić się na wiele nauki. Rzecz jasna jeśli ktoś chce okres studiów wybawić się i przesiedzieć przy piwie, to ma pełne prawo do tego, ale jeśli ktoś naprawdę będzie chciał ten czas wykorzystać efektywnie i zdobyć sporo wiedzy, to nie powinien jednak wszystko odpuszczać. Podczas studiów wiedzę zdobywa się wieloma sposobami.

Dodatkowe zajęcia we własnym mieszkaniu

Autor: Platu Korepetycje
Profesja pedagoga nad Wisłą nie jest wystarczająco doceniania. Można to dostrzec, rzucając okiem na standardowe wynagrodzenie w tym zawodzie. To kuriozum, że osoby, które wykonują tak ważne dla kraju zadania, mają tak skromne pensje.