Spotkania

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Pragniesz być w fiormie? Wypróbuj life coaching

uczestnicy szkolenia
Autor: Locus Research
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych realiach w Polsce nastała moda na zdrowszy tryb życia. Ludzie zaczęli uprawiać więcej sportu, mądrze wybierać dania w restauracjach, rozwinął się rynek żywności organicznej oraz wegańskiej.

Profesjonalne pomieszczenia szkoleniowe na terenie Rzeszowa

szkolenie pracowników
Autor: NAVFAC
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach często planuje się konferencje, w trakcie których omawia się zamiary, również metody rozwojowe firmy. To szansa do spotkania z nabywcami, do zaprezentowania dokonań, towaru i usług. Nadzwyczaj często działaniem konferencji jest szkolenie pracowników. Konferencje, to także okazja zacieśnienia więzi z najważniejszymi petentami.

Gdzie wskazane jest rozmawiać?

Wnętrze restauracji
Autor: Haldane Martin
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy z nas potrzebuje spędzać czas w miłym towarzystwie. W tym miejscu można odważnie zaryzykować określeniem, że człowiek jest ze swojej natury osobą, która, aby wypełniać swoje role zawsze musi egzystować w dużej grupie. tylko pod takim warunkiem jesteśmy w stanie często rozwinąć swoje kontakty, ale także popracować nad naszymi umiejętnościami miękkimi.