Spotkania

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Pragniesz być w fiormie? Wypróbuj life coaching

uczestnicy szkolenia
Autor: Locus Research
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach w naszym kraju zapanowała moda na zdrowy sposób życia. Ludzie chcą uprawiać więcej sportu, świadomie wybierać dania w restauracjach, rozrósł się sektor żywności ekologicznej oraz bezglutenowej.

Profesjonalne pomieszczenia szkoleniowe na terenie Rzeszowa

szkolenie pracowników
Autor: NAVFAC
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach nagminnie planuje się konferencje, w czasie których omawia się cele, oraz strategie perspektywiczne przedsiębiorstwa. To szansa do spotkania z klientami, do przedstawienia osiągnięć, wyrobu i usług. Bardzo często funkcją konferencji jest szkolenie kadry. Konferencje, to też sposobność zacieśnienia więzi z najistotniejszymi odbiorcami.

Gdzie wskazane jest rozmawiać?

Wnętrze restauracji
Autor: Haldane Martin
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy z nas chce spędzać czas w miłym towarzystwie. W tym miejscu można zdecydowanie zaryzykować oznajmieniem, że człowiek jest ze swojej natury osobą, która, aby wypełniać swoje misje zawsze musi egzystować w rozległej grupie. tylko pod takim warunkiem jesteśmy w stanie wielokrotnie rozwinąć swoje kontakty, ale także popracować nad naszymi zdolnościami miękkimi.