sposoby

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W każdym momencie życia korzystamy ze sprawdzonych metod. Najlepiej się sprawdzają, gdy nie mamy pojęcia, co dalej

dysk
Autor: Alexey Ivanov
Źródło: http://www.flickr.com
W każdej dziedzinie naszego życia korzystamy ze znanych wzorów, bo gwarantująone najlepsze wyniki. Po co korzystać z niezweryfikowanych wzorców, bezsensownych rozwiązań, skoro tak blisko, na wyciągnięcie ręki, mamy gotowy produkt. Można przyznać, że przez lata pracy każdy fachowiec wypracowuje właśnie tego typu podejście do tego tematu. Nieliczni próbują ciągle coś nowego, ale zamiast iść do przodu, to później wracają do dawnych przyzwyczajeń, gdyż wiedzą, że nic bardziej korzystnego ich nie spotka. Tak więc lepiej być wiernym sprawdzonym rozwiązaniom, choć by nie wiem jak bardzo kusiła nas obietnica czegoś jeszcze lepszego.

Przeznaczenie stali Hardox

stalowe kolanko rury
Autor: Phil Gradwell
Źródło: http://www.flickr.com
Stal, czyli mieszanina żelaza z węglem, zależnie od ilości węgla lub obecności pozostałych pierwiastków, może mieć rozmaite właściwości fizyczne. Dlatego jest to produkt powszechnie używany w gospodarce. Atutami stali są między innymi jej trwałość na zmiany temperatury oraz rozciąganie. Szeroko stosowana bywa ona w budownictwie. Przykładem jest stal konstrukcyjna Hardrox. Fragmenty stworzone z tego rodzaju stali służą między innymi jako części zbrojenia budynków.