sklepy

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Co się rzeczywiście zmieniło w naszych czasach? Co tak w rzeczywistości rzuca się w oczy? Odpowiedź jest zaskakująca

zniżka
mnóstwo rzecz uległo zmianie przez ostatnie ponad dwadzieścia lat. Żyjemy w zupełnie w innych czasach niż jeszcze przecież nie tak dawno. Te przemiany – lepsze i gorsze, są widoczne niemal wszędzie. Chyba nie warto zatrzymywać się na minusach, bo jest ich dużo, a są równocześnie latami pozostawiane same sobie. lepiej zatrzymać się na tych rzeczach, które zakończyły się sukcesem. A niewątpliwie pod wieloma względami zaczęliśmy przystawać do zachodu, tak jest z pewnością w temacie handlu.

Jak gazetki promocyjne wspomagają zyskiwać konsumentów?

promocja
Źródło: flickr.com
Supermarkety, żeby ukształtować się na rynku potrzebują reklamy czyli inaczej promocji. Pragnąc zwabić nabywców do odwiedzenia ich oddziału, co jakiś czas ogłaszają promocje. Wówczas jak da się zaobserwować ukazują się wtedy wielorakie rzeczy po zredukowanych cenach. Reklamy w telewizji czy radiu są już na porządku dziennym, tak samo jak akcje promocyjne sławnych ludzi,jakie promują owy sklep. Następnym trikiem promocyjnym są gazetki promocyjne. Pojawiają się w zasadzie co 2-3 tygodnie w każdym miesiącu.

Jak skorzystać z programów lojalnościowych? Jakiego typu zapewniają one korzyści, o czym należy wiedzieć?

karta lojalnościowa
Autor: Terry Madeley
Źródło: http://www.flickr.com
Dla wielu sprawa, czy dobrze korzystać z programów lojalnościowych jest oczywista, gdyż tak jest taniej, lecz co powinniśmy wiedzieć więcej na ten temat? Z pewnością korzyści z tych programów mają także sklepy, jakim długofalowe programy współpracy z kupującymi umożliwiają utrzymać klientów przy sobie. To więc korzyści z jednej, jak i drugiej strony.

Tytoń jest passe. Najwyższy czas spróbować e-papierosów!

przykładowe zdjęcia e-papierosa
Autor: Lindsay Fox
Źródło: http://www.flickr.com
Palenie tytoniu jest dziś uważane za jeden z najbardziej ryzykownych nałogów. Słabe strony i potencjalne następstwa nagminnego używania wyrobów tytoniowych są zrozumiałe dla wszystkich.

Odzież gastronomiczna musi spełniać określone normy

kelner nad morzem
Autor: Porto Bay Hotels & Resorts
Źródło: http://www.flickr.com
W niektórych zawodach istnieją dobre stroje. Nikogo nie zaskakuje, że idąc do pracy niejednokrotnie trzeba wymieniać własne prywatne ubrania, na stroje, przygotowane przez pracodawcę.

Bydgoszcz - w jaki sposób dziś zaplanować zakupy w tym mieście, aby okazały się one jak najbardziej owocne?

Zakupy w Bydgoszczy
Autor: Röben
Źródło: Röben
Bydgoszcz to piękne miasto, jedno z największych w Polsce, tym samym nie można się dziwić, że każdego roku ilość jego mieszkańców się powiększa. Ludzie szukają dziś w większych aglomeracjach dla siebie szans zawodowych, edukacyjnych bądź rozrywki na świetnym poziomie. Można zauważyć widoczną tendencję przenoszenia się ze wsi do miast. Bydgoszcz to też świetny kierunek dla osób, które planują duże zakupy. Nie ma znaczenia to, co pragnie się kupić, w Bydgoszczy na pewno bez jakiegokolwiek problemu odnajdzie się rzeczywiście odpowiednie artykuły. Jak w takim razie zaplanować zakupy w Bydgoszczy, aby uzyskać gwarancję, że będą one satysfakcjonujące?