słowniki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak uczyć się języków obcych?

hiszpański wrocław
Autor: Victoria Ford
Źródło: http://www.flickr.com
Od czego rozpocząć? Zrozumiałe jest, że do nauki przydałyby się jakieś publikacje albo innego typu materiały. Wybór osiągalnych samouczków, kursów oraz wszelkiego rodzaju innych pomocy naukowych jest astronomiczny a także urozmaicony w zależności od języka.


Jeżeli chcecie zacząć naukę całkiem nowego języka rozpocznijcie od zakupu jakiegoś samouczka, który w swojej kompozycji i formie będzie wam się w największym stopniu podoba.

Szkoła podstawowa jako źródło informacji o uczniu.

Piknik na łonie natury
Autor: Daniel Glifberg
Źródło: http://www.flickr.com
Podstawówka to dla wszystkich dzieci wspaniały czas. Każdy etap to nowa, wspaniała nauka, która powiększa dziecinną wyobraźnie oraz kreatywność. Szkoda podstawowa, jak wszystkie etapy szkoły dają też podwaliny dorosłości uczniów, właśnie dlatego tak istotne jest to, żeby dzieci dowiedzieli się wszystkiego, co niezbędne. poza tym niezwykle ważna jest forma przekazania dzieciom tych wiadomości.

Odkryć własną wewnętrzną moc i nauczyć się języka obcego

nauczycielka angielskiego
Autor: Department of Foreign Affairs and Trade
Źródło: http://www.flickr.com
Chciałbyś zabłysnąć? Naucz się czegoś rzadkiego, zaskocz czymś niezwyczajnym. Możesz przecież zostać morsem, fakirem czy połykaczem ognia. Nieźle brzmi, prawda? Możesz też powiedzieć, że prowadzisz czynną naukę języka tybetańskiego, wyciągnąć słownik i pokazać wszystkim, że faktycznie umiesz czytać w tym nieznanym języku. Możesz zrobić wiele rzeczy, zdecydowanie największym twoim zagrożeniem może być nie dane wyzwanie, a mnogość niewykorzystanych możliwości.