słowniki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak uczyć się języków obcych?

hiszpański wrocław
Autor: Victoria Ford
Źródło: http://www.flickr.com
Od czego rozpocząć? Zrozumiałe jest, że do nauki przydałyby się jakieś publikacje albo innego rodzaju materiały. Wybór osiągalnych samouczków, kursów jak też wszelkiego typu innych pomocy naukowych jest kolosalny i urozmaicony w zależności od języka.


Jeżeli chcecie zacząć naukę zupełnie nowego języka zacznijcie od kupna dowolnego samouczka, który w swej kompozycji oraz formie będzie wam się najbardziej podoba.

Szkoła podstawowa jako źródło informacji o uczniu.

Piknik na łonie natury
Autor: Daniel Glifberg
Źródło: http://www.flickr.com
Szkoła podstawowa to dla wszystkich uczniów niesamowity czas. Każda klasa to niezapomniana, wspaniała wiedza, która poszerza dziecięcą wyobraźnie i pomysłowość. Podstawówka, jak każdy element szkoły budują również podwaliny przyszłości dzieci, właśnie dlatego tak ważne jest to, by dzieci nauczyli się wielu ciekawych rzeczy. poza tym bardzo istotna jest forma oddania dzieciom tych informacji.

Odkryć własną wewnętrzną moc i nauczyć się języka obcego

nauczycielka angielskiego
Autor: Department of Foreign Affairs and Trade
Źródło: http://www.flickr.com
Chciałbyś zabłysnąć? Naucz się czegoś rzadkiego, zaskocz czymś niezwyczajnym. Możesz przecież zostać morsem, fakirem czy połykaczem ognia. Nieźle brzmi, prawda? Możesz też powiedzieć, że prowadzisz czynną naukę języka tybetańskiego, wyciągnąć słownik i pokazać wszystkim, że faktycznie umiesz czytać w tym nieznanym języku. Możesz zrobić wiele rzeczy, zdecydowanie największym twoim zagrożeniem może być nie dane wyzwanie, a mnogość niewykorzystanych możliwości.