słowa

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Szkoła j. angielskiego biznesowego

słuchacze na zajęciach z angielskiego biznesowego
Autor: The Liverpool School of English
Źródło: http://www.flickr.com
Aby porządnie opanować angielski, trzeba spędzić wiele lat intensywnej nauki w dobrych placówkach oświatowych. Najistotniejsze jest oczywiście dokładne wyuczenie się fundamentów. W następnej kolejności można zwiększać swoje możliwości w specyficznych obszarach lingwistycznych. Nad Wisłą funkcjonują firmy oświatowe, które nauczają niezbędnego słownictwa z konkretnego obszaru.

Co mógłby powiedzieć człowiek z przeszłości, gdyby zjawił się we współczesnych czasach? Jakże byłoby jego zdziwienie?

hodowla
Autor: Tjebbe van Tijen
Źródło: http://www.flickr.com
Jak odnaleźć się w dzisiejszym świecie? To pytanie zadane w różnorodnym czasie będzie skutkowało diametralnie różnymi odpowiedziami. Nie zawsze przecież było tak, jak dzisiaj, nie zawsze byliśmy zmuszeni poradzić sobie z tak wielką ilością informacji. Jednocześnie więc żyjemy w czasie, gdy mamy dostęp do prawie każdej informacji, niby to dobrze, lecz jak się w tym gąszczu odnaleźć. Jako ludzie współcześni przyzwyczailiśmy się do tego stanu, właściwie to nie mamy wyjścia, ponieważ musimy jakość żyć. Co by jednak było, gdyby pojawił się w naszych czasach człowiek z dawnych czasów?