słowa

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Szkoła j. angielskiego biznesowego

słuchacze na zajęciach z angielskiego biznesowego
Autor: The Liverpool School of English
Źródło: http://www.flickr.com
Aby porządnie opanować angielski, trzeba spędzić wiele lat intensywnej nauki w dobrych placówkach oświatowych. Najistotniejsze jest oczywiście dokładne wyuczenie się fundamentów. W następnej kolejności można zwiększać swoje możliwości w specyficznych obszarach lingwistycznych. Nad Wisłą funkcjonują firmy oświatowe, które nauczają niezbędnego słownictwa z konkretnego obszaru.

Co mógłby powiedzieć człowiek z przeszłości, gdyby zjawił się we współczesnych czasach? Jakże byłoby jego zdziwienie?

hodowla
Autor: Tjebbe van Tijen
Źródło: http://www.flickr.com
Jak odnaleźć się we współczesnym świecie? To pytanie zadane w różnorodnym okresie będzie skutkowało różnorodnymi odpowiedziami. Nie zawsze właściwie było tak, jak aktualnie, nie zawsze musieliśmy poradzić sobie z tak dużą ciągle nowych wiadomości. Jednocześnie więc żyjemy w okresie, kiedy mamy dostęp do prawie każdej informacji, niby to dobrze, ale jak się w tym zamieszaniu odnaleźć. Jako ludzie współcześnie żyjący przyzwyczailiśmy się do takiego obrotu spraw, właściwie to nie mamy innej możliwości, bo trzeba jakość żyć. Co by jednakże było, gdyby zjawił się w naszych czasach człowiek z dawnych czasów?