przywództwo

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Profesjonalne warsztaty dla osób, które nie urodziły się przywódcami lub chcą pracować nad sobą

szkolenia
Autor: QSC AG
Źródło: http://www.flickr.com
Specjaliści nie pozostawiają już żadnych wątpliwości – każdy z nas może zostać przywódcą. Podważają również powszechny mit, że z przywarami nie da się walczyć. Możliwości jest sporo. Nie każdy spomiędzy nas jest od urodzenia pewny siebie i dominujący.

Badania na radiografii, szkolenia międzyludzkie

pracownia
Autor: Paul Lindsey
Źródło: http://www.flickr.com
W naszych czasach wielu osobom wydaje się, że z pewnych badań już nie ma, nie są przeprowadzane. Tymczasem np. badania radiograficzne wciąż są istotnym elementem w przedstawieniu odpowiedniej diagnozy w określonych sytuacjach. Badania te pozwalają na prześwietlenie obiektu poddanego działaniu napromieniowania.

Dziś opłaca się inwestować w indywidualny rozwój

szkolenie
Autor: Chemie-Verbände Baden-Württemberg
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie łatwo rozpłynąć się w oceanie szarości. Bardzo trudno jest się wyróżnić. Ci, co nawet pragną tego dokonać zderzają się ze ścianą. Zapisują się do różnych reality show albo talent show i odkrywają się przed całą Polską. Robią to, gdyż chcą być znani i coś zdobyć, to jest okej, nie ma co tego negować, co z tego, ponieważ są tylko kukiełkami w rękach zawodowych graczy – fachowców z branży medialnej. Zakończy się sezon talent show, przyjdą następni, a Ci co do tej pory byli rokujący nadzieję na przyszłą karierę zostaną szybko zapomniani.