przywództwo

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Profesjonalne warsztaty dla osób, które nie urodziły się przywódcami lub chcą pracować nad sobą

szkolenia
Autor: QSC AG
Źródło: http://www.flickr.com
Specjaliści nie pozostawiają już żadnych wątpliwości – każdy z nas może zostać przywódcą. Podważają również powszechny mit, że z przywarami nie da się walczyć. Możliwości jest sporo. Nie każdy spomiędzy nas jest od urodzenia pewny siebie i dominujący.

Badania na radiografii, szkolenia międzyludzkie

pracownia
Autor: Paul Lindsey
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach wielu ludziom wydaje się, że z niektórych badań już się nie korzysta. Ale na przykład badania radiograficzne wciąż są istotnym elementem w przedstawieniu właściwej diagnozy w pewnych przypadkach. Badania te dają możliwość na prześwietlenie rzecz poddanej napromieniowaniu.

Dziś opłaca się inwestować w indywidualny rozwój

szkolenie
Autor: Chemie-Verbände Baden-Württemberg
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie łatwo rozpłynąć się w oceanie nijakości. Ciężko jest się wyróżnić. Ci, co nawet pragną to osiągnąć trafiają na beton. Zapisują się do różnych reality show lub talent show i obnażają się przed całą Polską. Robią to, ponieważ pragną być znani i coś osiągnąć, to normalne, nie ma co tego negować, co z tego, gdy są jedynie kukiełkami w rękach zawodowych graczy – fachowców z branży medialnej. Skończy się sezon talent show, pojawią się następni, a Ci co do tej pory byli obiecujący zostaną prędko zapomniani.