pracodawca

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czym jest Work Site Massage i jakie są tego wartości?

masażystka
Autor: Steven Depolo
Źródło: http://www.flickr.com
Work Site Massage to masaże, które są proponowane firmom oraz przedsiębiorstwom w trakcie pracy. Pracowanie 8 godzin dziennie (w przypadku poniektórych zawodów nawet więcej) częstokroć jest stresujące i powoduje, iż jesteśmy przemęczeni. To naturalnie negatywnie wpływa na naszą oraz wydajność w pracy.

Jak wygląda kwestia ryzyka w firmie? Jakiego typu regulacje są istotne?

raca przy komputerze
Autor: www.s-lab.pl
Źródło: www.s-lab.pl
Ocena ryzyka zawodowego powinna być podstawą profilaktyczną ochrony zdrowia pracowników w zakładzie pracy. Od rzetelności tego typu oceny jest zależna skuteczność przyjętej w miejscu pracy polityki bezpieczeństwa oraz higieny pracy. Przez to można mówić o skutecznym zarządzaniu bhp.

W systemie łatwo przechowywać różnego rodzaju dokumenty zaczynając od faktur, pism urzędowych czy też harmonogramów

Billboard
Autor: Tom Page
Źródło: http://www.flickr.com
niemniej trzeba pamiętać w międzyczasie o stosowny zabezpieczeniu wykorzystywanych danych


Prowadzenie biura jest dużym wyzwaniem, w szczególności wówczas, gdy na co dzień wykorzystuje się w nim najróżniejsze dokumenty.

Należy się ciągle szkolić!

Wypadki w pracy
Autor: Ed Uthman
Źródło: http://www.flickr.com
Człowiek, który ma duże kłopoty z odnalezieniem zatrudnienia: chodzi głównie o pracę typowo fizyczną, powinien zwracać uwagę na to, że bądź co bądź jego CV jest istotne, zawsze jest brane w rachubę. W żadnym razie szukający pracy jako fizyczny nie powinni myśleć, iż dla potencjalnego pracodawcy liczą się wyłącznie ich ręce oraz zapał do pracy!

Aktualna sytuacja na rynku pracy - bez szkoleń cyklicznych nie da rady

szkolenie
Autor: Root Impact
Źródło: http://www.flickr.com
Obecna sytuacja na naszym rynku pracy nie jest zbyt korzystna. Każdy, kto chce mieć szansę na utrzymanie zatrudnienia bądź znalezienie lepiej płatnej pracy musi co jakiś czas się szkolić. Dzisiaj na rynku działa szereg firm szkoleniowych, które zajmują się organizacją rozmaitych szkoleń. W efekcie każdy zainteresowany ma szansę znaleźć szkolenie dla siebie rewelacyjne.

Trzeba dbać o personel we własnej korporacji...

integracja w pracy
Żyją na tym świecie bardzo różni biznesmeni, szefowie. Niektórzy na nieszczęście w zupełności nie dbają o własnych podwładnych, ale na szczęście w wielu przypadkach jest w tym temacie cywilizowanie. I niech wreszcie pracodawcy w naszym kraju wiedzą, że jeżeli będą dbali o pracowników, to w żadnym wypadku nie stracą choćby złotówki. Przecież zadowolony pracownik skuteczniej wykonuje obowiązki, a do tego przyjaźniej podchodzą do ludzi. Wiadoma kwestia: poziom obsługi klienta w naszym kraju jest dosyć słaby, choć na Sycylii jest o wiele gorzej, więc to jakieś pocieszenie, zapewne marne.