powietrze

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Wentylacja grawitacyjna – poznaj jej plusy, jeśli właśnie budujesz własny dom oraz szukasz właściwych dla siebie rozwiązań

wentylacja
Autor: night-modders.com
Źródło: night-modders.com
Budowa własnego domu to nie lada wyzwanie. Trzeba myśleć o wielu sprawach, pamiętać o zezwoleniach, kupować materiały i opracowywać projekty. Jest z tym sporo pracy, lecz pierwsza noc po przeprowadzce jest jedną z najbardziej szczęśliwych w życiu. Choć byśmy spali na materacu, to będziemy w swoim własnym domu, a to gwarantuje nadzwyczajne poczucie radości.

Szkolenia na temat ochrony środowiska – z jakiego powodu cieszą się dziś tak dużym zainteresowaniem?

las
Autor: Olgierd Rudak
Źródło: http://www.flickr.com
Niestety, podejście do środowiska przyrodniczego przez wiele lat było na tyle nieodpowiedzialne, że przyroda w istotnej mierze została poważnie zniszczona. Ludzie wykorzystywali intensywnie nieodnawialne zasoby naturalne przez co są współcześnie na skraju wyczerpania.

Autoklaw jako narzędzie do odkażania

Autoklaw w laboratorium
Autor: Tom Beatty
Źródło: http://www.flickr.com
Autoklaw to urządzenie do sterylizacji. Autoklaw świetnie nadaje się do ekskluzywnych salonów piękności, a także gabinetów kosmetycznych, gabinetów medycznych, czy też wszelakiego gatunku ośrodków SPA. Są to urządzenia proste w obsłudze, skuteczne w działaniu i całkiem szybkim ciągu sterylizacji.

8 sposobów, jak unikać zatrucia tlenkiem węgla

Strażacy w akcji
Źródło: www.pixabay.com
Jest bezzapachowy, bezbarwny i niebezpieczny, pojawia się cicho i bez zaalarmowania może zabić. Tlenek węgla, czyli czad, to ogromne niebezpieczeństwo w każdym budynku. Warto poznać, jak powstaje, jakie powoduje objawy i jak trzeba postępować, gdy odnajdziemy osobę zatrutą czadem.

Bezawaryjna oraz energooszczędna suszarka do rąk jest doskonała do miejsc o dużym natężeniu ruchu montowana w toaletach publicznych

Suszarka do rąk
Autor: Bradley Gordon
Źródło: http://www.flickr.com
Do kluczowych sprzętów łazienek zbiorowych należą suszarki do dłoni. Jest to niezwykle ważne urządzenie, do szybkiego wysuszenia dłoni, jakie też jest wymaganie przez inspekcję sanitarno-epidemiologiczną.