powietrze

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Wentylacja grawitacyjna – poznaj jej plusy, jeśli właśnie budujesz własny dom oraz szukasz właściwych dla siebie rozwiązań

wentylacja
Autor: night-modders.com
Źródło: night-modders.com
Budowa swojego domu to duże wyzwanie. Należy myśleć o wielu sprawach, pamiętać o zezwoleniach, kupować materiały i wykonywać projekty. Jest z tym wiele pracy, ale pierwsza noc po przeprowadzce jest jedną z najbardziej szczęśliwych w życiu. Choć byśmy musieli spać na materacu, to będziemy w swoim własnym domu, a to daje nadzwyczajne poczucie radości.

Szkolenia na temat ochrony środowiska – z jakiego powodu cieszą się dziś tak dużym zainteresowaniem?

las
Autor: Olgierd Rudak
Źródło: http://www.flickr.com
Niestety, podejście do środowiska przyrodniczego przez wiele lat było na tyle nieodpowiedzialne, że przyroda w istotnej mierze została nieodwracalnie zniszczona. Ludzie wykorzystywali intensywnie nieodnawialne zasoby naturalne przez co są dziś na skraju wyczerpania.

Autoklaw jako narzędzie do odkażania

Autoklaw w laboratorium
Autor: Tom Beatty
Źródło: http://www.flickr.com
Autoklaw to urządzenie do sterylizacji. Autoklaw bardzo dobrze nadaje się do ekskluzywnych salonów piękności, a także gabinetów kosmetycznych, gabinetów medycznych, czy też wszelkiego typu ośrodków SPA. Są to sprzęty łatwe w obsłudze, efektywne w działaniu i całkiem szybkim cyklu sterylizacji.

8 sposobów, jak unikać zatrucia tlenkiem węgla

Strażacy w akcji
Źródło: www.pixabay.com
Jest bezwonny, bezbarwny i trujący, zjawia się cicho i bez alarmu może uśmiercić. Tlenek węgla, czyli czad, to potężne zagrożenie w każdym budynku. Warto wiedzieć, jak powstaje, jakie powoduje objawy i jak należy działać, gdy odnajdziemy osobę zatrutą tlenkiem węgla.

Bezawaryjna oraz energooszczędna suszarka do rąk jest doskonała do miejsc o dużym natężeniu ruchu montowana w toaletach publicznych

Suszarka do rąk
Autor: Bradley Gordon
Źródło: http://www.flickr.com
Do kluczowych sprzętów łazienek zbiorowych należą suszarki do dłoni. Jest to niezwykle ważne urządzenie, do szybkiego wysuszenia dłoni, jakie też jest wymaganie przez inspekcję sanitarno-epidemiologiczną.