powietrze

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Wentylacja grawitacyjna – poznaj jej plusy, jeśli właśnie budujesz własny dom oraz szukasz właściwych dla siebie rozwiązań

wentylacja
Autor: night-modders.com
Źródło: night-modders.com
Budowa własnego domu to duże wyzwanie. Należy pomyśleć o wielu sprawach, pamiętać o pozwoleniach, kupować materiały i opracowywać projekty. Jest z tym wiele zachodu, ale pierwsza noc po przeprowadzce jest jedną z najbardziej szczęśliwych w życiu. Choć byśmy musieli spać na materacu, to znajdziemy się w swoim własnym domu, a to gwarantuje nadzwyczajne poczucie radości.

Szkolenia na temat ochrony środowiska – z jakiego powodu cieszą się dziś tak dużym zainteresowaniem?

las
Autor: Olgierd Rudak
Źródło: http://www.flickr.com
Przez wiele lat środowisko naturalne było systematycznie niszczone przez człowieka, co negatywnie wpłynęło na jego stan. Ludzie wykorzystywali intensywnie nieodnawialne zasoby naturalne przez co są dzisiaj na skraju wyczerpania.

Autoklaw jako narzędzie do odkażania

Autoklaw w laboratorium
Autor: Tom Beatty
Źródło: http://www.flickr.com
Autoklaw to urządzenie do sterylizacji. Autoklaw świetnie nadaje się do ekskluzywnych salonów piękności, a także gabinetów kosmetycznych, gabinetów medycznych, czy też wszelakiego gatunku ośrodków SPA. Są to urządzenia proste w obsłudze, skuteczne w działaniu i całkiem szybkim ciągu sterylizacji.

8 sposobów, jak unikać zatrucia tlenkiem węgla

Strażacy w akcji
Źródło: www.pixabay.com
Jest bezwonny, bezbarwny i niebezpieczny, zjawia się bezszelestnie i bez uprzedzenia może zabić. Tlenek węgla, czyli czad, to wielkie niebezpieczeństwo w każdym budynku. Warto poznać, jak powstaje, jakie wyzwala objawy i jak trzeba postępować, gdy odnajdziemy osobę zatrutą tlenkiem węgla.

Bezawaryjna oraz energooszczędna suszarka do rąk jest doskonała do miejsc o dużym natężeniu ruchu montowana w toaletach publicznych

Suszarka do rąk
Autor: Bradley Gordon
Źródło: http://www.flickr.com
Do kluczowych sprzętów łazienek zbiorowych należą suszarki do dłoni. Jest to niezwykle ważne urządzenie, do szybkiego wysuszenia dłoni, jakie też jest wymaganie przez inspekcję sanitarno-epidemiologiczną.