podręczniki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak najlepiej kupić fachowe książki z dziedziny informatyki?

idealny laptop
Autor: Serge Kij
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach komputery są tak powszechne, że praktycznie przestajemy zwracać na nie uwagi. Monitor albo laptop nie będzie już nikogo dziwić, tak samo jak nie będzie dziwił fakt, że jednym z najbardziej popularnych obecnie zawodów jest informatyk. Jeszcze do niedawna informatyk kojarzył się z osobą, która mogła się zająć wszystkimi sprawami związanymi z użytkowaniem sprzętu komputerowego, czyli programami i sprzętem, lecz poprzednie lata przyniosły bardzo dużo specjalizacji.

Dlaczego warto korzystać z dobrych podręczników?

nauka
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Wybierając się na studia trzeba nastawić się na wiele nauki. Rzecz jasna jeśli ktoś chce okres studiów wybawić się i przesiedzieć przy piwie, to ma pełne prawo do tego, ale jeśli ktoś naprawdę będzie chciał ten czas wykorzystać efektywnie i zdobyć sporo wiedzy, to nie powinien jednak wszystko odpuszczać. Podczas studiów wiedzę zdobywa się wieloma sposobami.

Czy regularna nauka z poradników branżowych jest przydatna?

poradniki
Autor: Antonio Tajuelo
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach prawdziwy sukces osiągną tylko ludzie, którzy systematycznie rozszerzają swoją wiedzę, bez przerwy chcą się uczyć czegoś nowego i umieją nadążyć za szybkimi zmianami. Czasy, kiedy po ukończeniu nauki nic nie trzeba było więcej robić już dawno minęły, obecnie zakończenie nauki w szkole czy na uczelni to dopiero wstęp do prawdziwego zdobywania wiedzy.