plakat

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jakiego typu zalety posiada reklama outodoorowa? Dlaczego korzystnie inwestować w taką typ reklamy? W jakim miejscu ją lokować?

billboard reklamowy
Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Wielki zasięg oraz masowość to bez wątpienia największe atuty reklamy zewnętrznej. Outdoor może być skierowany równolegle do właściwych grup odbiorców, najbardziej korzystnie natomiast taka forma reklamy sprawdza się w miastach. Największą grupą odbiorców tych kampanii są ludzie mobilni oraz aktywni, którzy dużą część swojego życia spędzają na przemieszczaniu się z jednego do drugiego miejsca. Outdoor więc staje się dzięki temu najbardziej efektywny, ponieważ kontakt z reklamą outdoorową mają cały czas.

Żeby efektywnie i z temperamentem reklamować się w wielkim mieście, trzeba wyszukać agencję, która proponuje reklamę na telebimach albo billboardach

billboard
Autor: Alper Çuğun
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie bez reklamy właściwie nie da się działać. Szczególnie firmy, które przed parom dniami rozpoczęły swoją działalność, mają zadbać o rozgłos, rzecz jasna w konstruktywnym tego słowa znaczeniu. Natomiast właściciele fabryk funkcjonujących na rynku już przynajmniej trzydzieści lat mają ustabilizowaną pozycję, ale ten fakt nie zwalnia ich z konieczności wpisywania w internet np. hasła billboardy Radom i wydawania pieniędzy na reklamę. W rzeczywistości tylko nieliczne instytucje mogą świetnie prosperować bez reklamy.

Reklama na dużym ekranie - poznaj istotne fakty na ten temat

telebim reklamowy
Autor: vikkiq
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach reklama jest fundamentem funkcjonowania jakiejkolwiek jednostki. Odpowiednio zaprojektowana reklama to zagwarantowany sukces jakiejkolwiek jednostki. Promocja na telebimie, to aktywne i masowe dotarcie z informacją do ewentualnych klientów, niebywale interesująca i nowoczesna technologia ekspozycji, podwyższenie prestiżu marki, rozpoznawalność marki, albo artykułu, również sposobność aktualizacji danych w czasie trwania kampanii.

Co będzie najbardziej skuteczne w promocji naszej usługi? Billboard czy telebim? O czym warto wiedzieć?

reklama na telebimach
Źródło: www.medas-media.com.pl
Wiele osób ma dylemat, gdyż zastanawia się, co jest bardziej odpowiednie, czy billboard, czy telebim? W rzeczywistości na to pytanie nie istnieje jedna odpowiedź, wszystko jest zależne od naszych prywatnych preferencji. Warto więc przez wybraniem jednej z możliwości odpowiedzieć sobie na kilka pytań, czyli co najważniejsze jaki mamy budżet, gdzie chcemy umieścić reklamę i do kogo pragniemy trafić?

Internet – uczmy się go wykorzystywać!

strona internetowa
Autor: Chris Dlugosz
Źródło: http://www.flickr.com
Internet – korzystamy dziś z niego wszyscy. Jest dla nas codziennym życie. Potrafi być on świetnym narzędziem, które pomoże nam w niezmiernie wielu sprawach, lecz jednocześnie niestety potrafi być również niebezpieczny. Istotne jest zatem, aby umieć z niego dobrze korzystać. Przede wszystkim Internet może być groźny dla osób, które są jeszcze bardzo niedoświadczone i ufne – czyli dla dzieci i nastolatków. Obowiązkowo powinniśmy w takim razie kontrolować, w jaki sposób nasze pociechy korzystają z sieci. Interesować się, z kim się kontaktują, z kim prowadzą pogawędki, na jakie portale wchodzą, czy nie mają niepewnych wirtualnych znajomych i czy nie robią podejrzanych transakcji.