pensjonaty

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W jaki sposób zarządcy obiektów hotelowych rozszerzają istniejącą ofertę, aby przyciągnąć jak najwięcej gości

sala konferencyjna
Autor: K2 Space
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli jedziemy do sąsiedniego miasteczka bądź po prostu na drugi koniec Polski, to w trakcie podróży samochodem mijamy mnóstwo billboardów. Reklama zewnętrzna pozostaje w dalszym ciągu jedną z bardziej efektywnych metod promocji, a na wspomnianych billboardach reklamują się dzisiaj chyba wszyscy: i firmy telekomunikacyjne, i hipermarkety, i kawiarnie.

Zaśnij spokojnie, czyli w jaki sposób odnaleźć komfortowy hotel podczas dni wolnych

nocleg w apartamencie
Autor: Matthias Mueller
Źródło: http://www.flickr.com
Wyczekiwane wakacje powinny kojarzyć się z niezakłóconym spokojem. Z tego powodu szczególną uwagę należy położyć na wybranie dobrego hotelu, hostelu ewentualnie pensjonatu. Od tego, jaki nocleg wybierzemy, w dużym stopniu będzie zależał nasz urlop. Na co szczególnie uważać?

Atrakcje Dolnego Śląska

góry Bieszczady
Autor: Andrzej Wójtowicz
Źródło: http://www.flickr.com
Wbrew pozorom zimowe sporty można praktykować (jeśli o nasz kraj chodzi) nie tylko w Zakopanem, w Szczyrku czy w Wiśle (szczególnie ta ostania miejscowość jest znana przez nasze sukcesy w skokach narciarskich). Sporty takie warto praktykować także w pozostałych, nie mniej interesujących miejscach, jakich zwykle nie bierzemy pod uwagę gdy planujemy zimowy wyjazd na narty.