papier

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czym charakteryzuje się cera sucha? Jak zatroszczyć się o cerę ze skłonnością do przesuszania się? Czego unikać?

pieniądze - pejzaż
Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
Osoby narzekające na cerę suchą muszą zwrócić uwagę na jej właściwą pielęgnację. Jedynie w ten sposób można cieszyć się jej doskonałym oraz ładnym wyglądem

W jaki sposób odpowiednio zaplanować reklamową kampanię, aby dotrzeć ze swą ofertą produktową do dużej grupy odbiorców?

wizytówki
Autor: Paul Stainthorp
Źródło: http://www.flickr.com
Opracowanie kampanii reklamowej warto zlecić profesjonalnej marketingowej firmie ewentualnie nająć do tego zadania sporą grupę osób. Oczywiście w niedużych przedsiębiorstwach da się takie działania realizować na własną rękę. Należy tylko zaopatrzyć się w konkretną wiedzą, żeby w skuteczny sposób dotrzeć z ofertą do odpowiedniej grupy nabywców. Podstawą prowadzenia gospodarczej działalności są niewątpliwie wizytówki. W tym celu trzeba przygotować właściwą graficzną szatę która będzie uwzględniać logo firmy.

Różne typy i wykorzystanie papieru, co da się z niego jeszcze wytworzyć?

Opakowania tekturowe
Autor: William Warby
Źródło: http://www.flickr.com
Papier od bardzo dawna pełni bardzo istotną rolę w ludzkim życiu. Stworzony wiele wieków temu, aż do chwili obecnej spełnia różnorodne, ale często bardzo ważne funkcje. Samych rodzajów tego tworzywa jest bardzo wiele, a rozróżniane są przykładowo z uwagi na grubość i gęstość arkuszy papierowych. Zróżnicowane są także sposoby wytwarzania tego tworzywa, do większej części z nich stosuje się ścier drzewny. W ostatnim czasie coraz częściej patrzy się na to, by nie produkować tego tworzywa z drewna, gdyż drzew na całym świecie ubywa w bardzo gwałtownym tempie.