papier

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czym charakteryzuje się cera sucha? Jak zatroszczyć się o cerę ze skłonnością do przesuszania się? Czego unikać?

pieniądze - pejzaż
Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
Osoby narzekające na cerę suchą powinny zadbać o jej właściwą pielęgnację. Tylko w taki sposób będą mogły cieszyć się jej zdrowym oraz pięknym wyglądem

W jaki sposób odpowiednio zaplanować reklamową kampanię, aby dotrzeć ze swą ofertą produktową do dużej grupy odbiorców?

wizytówki
Autor: Paul Stainthorp
Źródło: http://www.flickr.com
Przygotowanie reklamowej kampanii dobrze jest zlecić profesjonalnej firmie marketingowej bądź nająć do tego celu specjalną grupę ludzi. Niewątpliwie w mniejszych przedsiębiorstwach jest możliwe, by takie działania podejmować na własną rękę. Trzeba tylko zaopatrzyć się w konkretną wiedzą, aby w odpowiedni sposób docierać z ofertą do odpowiedniej grupy klientów. Podstawą prowadzenia działalności gospodarczej są wizytówki. W tym celu trzeba przygotować konkretną graficzną szatę uwzględniającą logo firmy.

Różne typy i wykorzystanie papieru, co da się z niego jeszcze wytworzyć?

Opakowania tekturowe
Autor: William Warby
Źródło: http://www.flickr.com
Papier od bardzo dawnych czasów posiada niezwykle istotną rolę w ludzkim życiu. Stworzony wiele wieków temu, aż do dzisiejszych czasów spełnia rozmaite, ale często niezwykle istotne funkcje. Samych rodzajów papieru jest bardzo dużo, a wyróżniane są przykładowo ze względu na grubość i gęstość określonego papieru. Różne są też techniki wytwarzania papieru, do większości z nich stosuje się ścier drzewny. W ostatnich latach niezwykle często patrzy się na to, by nie wykonywać papieru z drewna, ponieważ drzew na całym świecie jest coraz mniej.