nlp

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Psychologia, jak każda inna gałąź nauki, rozwija się na bazie wcześniejszych dokonań i w ten sposób ludzkość może pogłębiać posiadaną wiedzę

Psychologia w rzeczywistości niewiele różni się od innych dziedzin nauki czy nawet medycyny. Z jakiej przyczyny? Psychologia, podobnie jak pozostałe nauki, rozwija się dzięki badaniom. Czasem nadzoruje je jeden badacz, a niekiedy nad daną tezą pracuje ekipa naukowców. Bądź co bądź uzyskane i przemyślane wyniki przeobrażają nie tylko nasze sądy o świecie, ale także przynoszą zyski przedstawicielom innych branż. Wystarczy tutaj nadmienić o specjalistach od marketingu, którzy są zmuszeni znać tajemnice człowieczej psychiki, aby w taki sposób podnieść zyski z handlu.

Jeśli dążysz do perfekcji, warto naukę dzięki NLP

akademia
Źródło: polskaakademianlp.pl
Teraz jedną z najmocniej popularnych części psychologii jest NLP. Ten skrót zdecydowanie chyba widział w życiu każdy człowiek – nawet jeżeli nie wiesz, czym dokładnie jest nlp, wtedy i tak kategorycznie wiesz doskonale, że sporo osób interesuje się tą kwestią. Co zatem znaczy skrót NLP?

Jak wybrać szkolenia NLP?

szkolenia integracyjne
Autor: aditus foundation
Źródło: http://www.flickr.com
Chcąc uczestniczyć w warsztatach NLP często stajemy przed problemem, gdzie się udać i jaką firmę wybrać w celu zorganizowania takiego rodzaju warsztatów. Istnieje bardzo dużo rozmaitych sposobów postrzegania ogólnej filozofii NLP oraz typów podejścia do organizowania tego typu szkoleń oraz wyboru tematyki a zarazem form ćwiczeń robionych podczas spotkań. Omówić dlatego należy najistotniejsze kwestie związane z tego typu warsztatami, żeby zachować pewność, że włożone w to oszczędności dadzą nam właściwe rezultaty. Niezwykle istotną kwestią zdaje się być ustanowienie celów, jakie chcemy osiągnąć po ukończonym szkoleniu.