nieruchomość

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czy za wynajem nieruchomości podatek trzeba uiścić?

Mieszkanie
Autor: Martin Pulaski
Źródło: http://www.flickr.com
Czy wiemy za co zapłacimy podatki? Mamy szansę sobie nie wydawać z tego sprawy, lecz prawda okazuje się być taka, że za przeróżne przedmioty i usługi zobowiązani jesteśmy uiścić podatek.

Negocjowanie ceny z deweloperem - o czym wskazane jest wiedzieć

budowa nowego mieszkania
Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Kupując jakąś nieruchomość od dewelopera, powinno się pamiętać o ewentualności negocjacji ceny, bez względu na to czy jest to rezydencja, apartament czy może lokal służbowy. Większość deweloperów spodziewa się, że Klient będzie potrzebował negocjować cenę.

Masz problem z wyceną nieruchomości?

dentysta
Autor: s.Oliver
Źródło: s.Oliver
Kiedy pragniesz się wyprowadzić się lub wyprowadzić się, musisz zrobić coś ze swoim mieszkaniem czy też z domem.


Jeśli dotychczas wynajmowałeś tylko mieszkanie lub dom, to nie masz problemu.

Fotowoltaika - nader efektywna „broń” w walce zdrowsze otoczenie

fotowoltaika kraków
Autor: Dawid Dawidowski
Źródło: http://www.flickr.com
To niezaprzeczalnie niezwykły „zakątek”. Znane jest z kopców, bajgli, Smoka Wawelskiego, Sukiennic, fantastycznej architektury, smacznej kuchni, która jest połączeniem wielu rozlicznych tradycji kulinarnych i.

Poszukujesz odpowiedniego lokalu pod działalność na terenie Warszawy? W tym mieście atrakcyjnych nieruchomości nie brakuje

biuro
Autor: Kristin Nador
Źródło: http://www.flickr.com
Kawiarnia, punkt usługowy bądź sklep - niektóre biznesy wymagają wynajmu lub nabycia lokalu i to w najlepszej lokalizacji, jaka zapewni sukces w interesach. Jeśli obmyśla się uruchomienie własnej działalności gospodarczej oraz potrzebuje się dobrego lokalu, dobrze będzie już wcześniej zacząć poszukiwania. Dzięki takiemu działaniu uzyskuje się szansę dokładnego zaznajomienia z charakterem większej liczby nieruchomości i dokonania najlepszego wyboru. W przypadku lokalu użytkowego istotna bowiem okazuje się nie tylko lokalizacja, ale również warunki utrzymane wewnątrz.