nieruchomość

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czy za wynajem nieruchomości podatek trzeba uiścić?

Mieszkanie
Autor: Martin Pulaski
Źródło: http://www.flickr.com
Czy zaznaczymy za co płacimy podatki? Mamy szansę sobie nie wydawać z tego sprawy, lecz prawda okazuje się być taka, że za różne przedmioty oraz usługi powinniśmy uiścić podatek.

Negocjowanie ceny z deweloperem - o czym wskazane jest wiedzieć

budowa nowego mieszkania
Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Wybierając jakąś posiadłość od dewelopera, pożądane byłoby pamiętać o ewentualności negocjacji ceny, niezależnie od tego czy jest to dom, apartament lub być może lokal służbowy. Większość deweloperów spodziewa się, iż Kontrahent będzie chciał negocjować cenę.

Masz problem z wyceną nieruchomości?

dentysta
Autor: s.Oliver
Źródło: s.Oliver
Kiedy chcesz się wyprowadzić się albo wyprowadzić się, musisz zrobić coś ze swym mieszkaniem lub z domem.


Jeśli dotychczas wynajmowałeś jedynie mieszkanie czy też dom, to nie ma problemu.

Fotowoltaika - nader efektywna „broń” w walce zdrowsze otoczenie

fotowoltaika kraków
Autor: Dawid Dawidowski
Źródło: http://www.flickr.com
To niezaprzeczalnie niezwykły „zakątek”. Znane jest z kopców, bajgli, Smoka Wawelskiego, Sukiennic, fantastycznej architektury, smacznej kuchni, która jest połączeniem wielu rozlicznych tradycji kulinarnych i.

Poszukujesz odpowiedniego lokalu pod działalność na terenie Warszawy? W tym mieście atrakcyjnych nieruchomości nie brakuje

biuro
Autor: Kristin Nador
Źródło: http://www.flickr.com
Restauracja, salon usługowy bądź sklepik - niektóre biznesy zmuszają do wynajmu lub nabycia lokalu i to w atrakcyjnej okolicy, jaka zapewni powodzenie w interesach. Gdy planuje się otworzenie swojej działalności gospodarczej oraz potrzebuje się odpowiedniego lokalu, dobrze będzie już wcześniej zacząć poszukiwania. Dzięki takiemu działaniu zyska się możliwość starannego zaznajomienia z charakterem znaczniejszej liczby obiektów i dokonania najlepszego wyboru. W przypadku lokalu użytkowego ważna bowiem jest nie tylko lokalizacja, ale też warunki panujące wewnątrz.