narzędzia

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W jaki sposób zbudowane są tonery oraz dlaczego nazywa się je suchym atramentem?

dom - wyobrażenie
Autor: Sergey Galyonkin
Źródło: http://www.flickr.com
W prawie każdym biurze jest co najmniej jedna drukarka lub urządzenie wielofunkcyjne, które służy do drukowania różnych dokumentów czy jako kserokopiarka. Nowocześniejsze drukarki wykorzystują technologię druku laserowego, który wykonuje się przy pomocy tzw.

Jeżeli umiesz rozdzielać zadania, jesteś…

biznes
Sporo osób, które są na wyższych stanowiskach sądzą, że bez nich świat się zawali, z tego powodu robią bardzo dobrej, mrówczej roboty, którą w rzeczywistości może wykonać szeregowy pracownik, a oni w tym czasie mogliby się zająć innymi zadaniami, które byłyby o niebo bardziej kreatywne, ale też dałyby lepszą renomę firmie.

Rodzaje i charakterystyka rzeczy kowalstwa artystycznego

Metolowa dekoracja
Autor: anne arnould
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z najbardziej starych i szanowanych na świecie zawodów jest zawód kowala. Wiadome jest, że Specjalista ten przede wszystkim ma do czynienia z metalami znajdującymi się w ogromnie wysokich temperaturach. Poprzez zastosowanie specjalnych zjawisk chemicznych kowale produkują różnorodne elementy i narzędzia z określonego metalu lub stopu.