monitorowanie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Kamery internetowe to mocno użyteczne sprzęty

kamera
Autor: Omar Jordan Fawahl
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o podglądanie ulic, to w sumie już wszyscy się przyzwyczailiśmy. Jednak zdarza się i tak, że kamery nas drażnią. Niestety rzeczywistość jest taka, że i ta dziedzina stale prze na przód i jeśli nikt tego prawnie nie ogarnie kamery będą w każdym możliwym miejscu. Technologia idzie do przodu, dlatego też sporo osób kupuje kamery gsm. Kamery tego rodzaju to nowoczesna zdobycz techniki. Dzięki możliwością, jakie dało nam połączenie owych kamer z najnowszymi telefonami możemy obserwować obraz na naszych smartfonach.

Technika ułatwia znacząco byt

Budynek w mieście
Autor: 小明 黃
Źródło: http://www.flickr.com
Świat pędzi na naszych oczach, bierzemy udział w tym wyścigu. Jeszcze niedawno byliśmy zachwyceni zjawiskami, które dzisiaj są już staromodne. Aktualnie, preferujemy przeglądać rankingi typu „10 rzeczy, które pragnąłeś mieć w latach dziewięćdziesiątych”, tak jakby z jednej strony, czujemy nostalgię, z drugiej, nie możemy wyjść z podziwu, jak wiele spraw uległo zmianie.