markety

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Co się rzeczywiście zmieniło w naszych czasach? Co tak w rzeczywistości rzuca się w oczy? Odpowiedź jest zaskakująca

zniżka
mnóstwo rzecz uległo zmianie przez ostatnie ponad dwadzieścia lat. Żyjemy w zupełnie w innych czasach niż jeszcze przecież nie tak dawno. Te przemiany – lepsze i gorsze, są widoczne niemal wszędzie. Chyba nie warto zatrzymywać się na minusach, bo jest ich dużo, a są równocześnie latami pozostawiane same sobie. lepiej zatrzymać się na tych rzeczach, które zakończyły się sukcesem. A niewątpliwie pod wieloma względami zaczęliśmy przystawać do zachodu, tak jest z pewnością w temacie handlu.

Jak gazetki promocyjne wspomagają zyskiwać konsumentów?

promocja
Źródło: flickr.com
Supermarkety, żeby ukształtować się na rynku potrzebują reklamy czyli inaczej promocji. Pragnąc zwabić nabywców do odwiedzenia ich oddziału, co jakiś czas ogłaszają promocje. Wówczas jak da się zaobserwować ukazują się wtedy wielorakie rzeczy po zredukowanych cenach. Reklamy w telewizji czy radiu są już na porządku dziennym, tak samo jak akcje promocyjne sławnych ludzi,jakie promują owy sklep. Następnym trikiem promocyjnym są gazetki promocyjne. Pojawiają się w zasadzie co 2-3 tygodnie w każdym miesiącu.

Nawet jeśli nie robimy codziennych sprawunków w marketach, to z pewnością z dość dużym zainteresowaniem przeglądamy obniżki.

wyprzedaż
Autor: cheeseslave
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele osób jest skłonnych nabyć niepotrzebny produkt jedynie dlatego, że okaże się on o wiele korzystniejszy cenowo. Jednak jeśli będziemy iść za zdrowym rozsądkiem i poważnie się zastanowimy, czy wybrana rzecz jest nam faktycznie potrzebna, czy może nie, to wtedy mamy duże szanse na udane sprawunki.