markety

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Co się rzeczywiście zmieniło w naszych czasach? Co tak w rzeczywistości rzuca się w oczy? Odpowiedź jest zaskakująca

zniżka
mnóstwo rzecz uległo zmianie przez ostatnie ponad dwadzieścia lat. Żyjemy w zupełnie w innych czasach niż jeszcze przecież nie tak dawno. Te przemiany – lepsze i gorsze, są widoczne niemal wszędzie. Chyba nie warto zatrzymywać się na minusach, bo jest ich dużo, a są równocześnie latami pozostawiane same sobie. lepiej zatrzymać się na tych rzeczach, które zakończyły się sukcesem. A niewątpliwie pod wieloma względami zaczęliśmy przystawać do zachodu, tak jest z pewnością w temacie handlu.

Jak gazetki promocyjne wspomagają zyskiwać konsumentów?

promocja
Źródło: flickr.com
Supermarkety, aby zaistnieć na rynku potrzebują reklamy innymi słowy promocji. Chcąc zachęcić konsumentów do odwiedzenia ich oddziału, co jakiś czas zapowiadają promocje. Także jak to można zaobserwować ukazują się w ten czas wielorakie rzeczy po obniżonych cenach. Reklamy w telewizji czy radiu istnieją już na porządku dziennym, tak samo jak kampanie promocyjne sławnych ludzi,które promują owy sklep. Kolejnym trikiem reklamowym będą gazetki promocyjne. Pojawiają się w zasadzie co 2-3 tygodnie w miesiącu.

Nawet jeśli nie robimy codziennych sprawunków w marketach, to z pewnością z dość dużym zainteresowaniem przeglądamy obniżki.

wyprzedaż
Autor: cheeseslave
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele osób jest skłonnych nabyć niepotrzebny produkt jedynie dlatego, że okaże się on o wiele korzystniejszy cenowo. Jednak jeśli będziemy iść za zdrowym rozsądkiem i poważnie się zastanowimy, czy wybrana rzecz jest nam faktycznie potrzebna, czy może nie, to wtedy mamy duże szanse na udane sprawunki.