lot

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak się zachować, gdy mamy problemy na lotnisku? Gdy nasz lot się spóźnia albo z jakichś przyczyn nie wpuszczono nas na pokład samolotu?

Samolot w chmurach
Autor: Szmalback.pl
Źródło: Szmalback.pl
W dzisiejszych czasach latanie samolotem jest podobnie popularne, co inne formy przemieszczania się. Zależnie od kierunku oraz odległości jesteśmy w stanie podróżować w sposób tradycyjny – autokarem albo pociągiem, można także bardziej sprawnie i z duchem czasu latając.

Przywileje, z jakich będą mieć prawo zrobić użytek pasażerowie samolotów w wyjątkowych sytuacjach.

Samolot na pasie startowym
Autor: Joe Kunzler
Źródło: http://www.flickr.com
Wybierający się w podróż samolotem powinien doskonale mieć pojęcie o swoich obowiązkach, tak samo podczas przebywania na pokładzie samolotu, jak i w trakcie znajdowania się na lotnisku. O tym będzie on informowany w czasie zakupu biletu i o wszystkich takich sprawach musi pamiętać i kategorycznie ich przestrzegać.

Nadawaj swe przesyłki bezpiecznie i błyskawicznie

ogród
Autor: ParisSharing
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli pragniesz przesłać wielkogabarytową przesyłkę, możesz się cieszyć bogatym wyborem firm kurierskich. Zatroszcz się o kilka szczegółów, a wszystko przebiegnie bez problemów.


Jeśli chcesz wyekspediować swą ciężką paczkę z kraju, będzie cię to nieco kosztowało.