komputer

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Potrzebujesz odbitkę w dobrej jakości? Dowiedź się, jaka drukarnia cyfrowa w Warszawie ma najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie!

Drukarnia
Źródło: http://www.sxc.hu
Obecnie praktycznie każdy ma dostęp do tableta i Internetu w swoim mieszkaniu. Jest to wielkie udogodnienie w codziennym życiu, lecz są pewne rzeczy, które powinniśmy mieć na papierze, a nie wyłącznie w wersji elektronicznej.

Dlaczego powinno się stosować nowoczesnych programów w chmurze obliczeniowej?

laptop w trakcie pracy
Autor: Anthony Quintano
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz częściej słyszy się o programach w chmurze typu cloud. Opisywane narzędzie wiąże się z sporą |oszczędnością czasu i wzmocnieniem wydajności wykonywanej pracy.

W jaki sposób chodzić po pokładach Titanica ?

Kraków - rynek
Czy rozumiesz, iż obecnie metoda przyzwala na zwiedzanie różnych miejsc, dla przykładu muzeów także bez wychodzenia z mieszkania? Nie chodzi tutaj wyłącznie o oglądanie fotek czy filmów.

Gdzie przenieść się na starość, żeby mieć spokój oraz ciszę?

Drzwi wewnętrzne
Autor: Raymond Zoller
Źródło: http://www.flickr.com
W młodym wieku nikt nie zastanawia się, w jakim miejscu będzie żyć na sędziwe lata. Bo po co zawracać sobie głowę jakimikolwiek niewiele istotnymi i nieważnymi kwestiami.

Serwery kluczowe dla własnej firmy coraz taniej

dziecko na spacerze
Autor: André Hofmeister
Źródło: http://www.flickr.com
Rzadko tak bywa, że to, co tanie jest dobrej jakości. W przypadku serwerów wszakże czasem tak bywa. Warto wiedzieć z jakiego systemu operacyjnego skorzystać oraz który serwer wybrać.


Jeśli prowadzisz przedsiębiorstwo twoim obowiązkiem jest redukcja wydatków.

Na co zwracać uwagę podczas projektowania serwisu internetowego? Co jest najbardziej ważne? O czym musimy pamiętać?

Informatycy
Autor: Sebastiaan ter Burg
Źródło: http://www.flickr.com
Technologie odnoszące się do projektowania stron internetowych bardzo ulegają zmianie, tak więc by nasza strona była niezmiennie interesująca i odpowiednio nowoczesna, musimy zaprojektować ją w zgodzie z najlepszymi zasadami.

W jaki sposób technika wpływa na istniejący świat?

regały w supermarkecie
Autor: Alper Çuğun
Źródło: http://www.flickr.com
Rozwijająca się już od paru lat technika pozwala nam zauważyć jak jest w stanie zmienić się glob. Należy po prostu popatrzeć się wokół a już na myśl przyjdą dość proste przykłady. Wyjątkowo prostym przykładem będą sklepy. Czemu?

Jak ochronić cztery ściany przed włamywaczami – co zrobić, by powiększyć swoje bezpieczeństwo

brama wjazdowa
Autor: Nice
Źródło: Nice
Mieszkańcy Polski coraz usilniej dbają o własne bezpieczeństwo – szyfrują dane internetowe, bronią dokumentacji prywatnej, budują mocniejsze budynki, wstawiają specjalne ogrodzenia, zakupują systemy ostrzegawcze przed włamywaczami. Nade wszystko strzegą jednak własnych domostw. Podstawowym elementem w tym przypadku jest jedno – drzwi.

Do czego może przydać się nam prywatne źródło zasilania

agregaty prądotwórcze w akcji
Autor: U.S. Naval Forces Central Command
Źródło: http://www.flickr.com
Niemal w każdej działalności potrzebny jest prąd. Energia elektryczna niezbędna nam jest chociażby po to, aby zaparzyć herbatę czy uruchomić laptop. Jeśli pracujemy w biurze zlokalizowanym w mieście na ogół kłopotu nie będzie (poza sytuacjami losowymi). Jednak istnieją miejsca, jakim przydaje się alternatywne źródło zasilania.

W jaki sposób zadbać właściwie o naszego laptopa?

komputery
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Nie da się zakamuflować faktu, że komputery stały się bardzo ważnym elementem naszej powszedniości. W dniu dzisiejszym bowiem raczej nikt z nas nie wyobraża sobie urzeczywistniania naszych obowiązków w pracy bez dużego wsparcia, jakie jest nam w stanie zagwarantować komputer. Na rynku komputerowym znajduje się aktualnie niesłychanie wiele produktów, na które z powodzeniem możemy pozwolić.