kompetencje

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Z jakiego powodu kadra kierownicza powinna się dziś ciągle szkolić?

szkolenie
Autor: Juhan Sonin
Źródło: http://www.flickr.com
Prowadzenie swojej działalności gospodarczej, bez względu na to czy jest to kilkuosobowa firma czy duże przedsiębiorstwo, to trudne zadanie. Każdy przedsiębiorca musi pamiętać, że największe znaczenie ma kapitał ludzki. To właśnie pracownicy firmy w istotnej mierze decydują o tym, czy zrealizowane zostaną założone cele. Bardzo ważni są też kierownicy, który sprawdzają pracę poszczególnych osób i rozdzielają obowiązki.

Zarządzanie projektami to sporo odpowiedzialności, ale i satysfakcjonujące wyzwania. Jaki powinien być kierownik projektu?

uczestnik szkolenia
Autor: Chad Cooper
Źródło: http://www.flickr.com
Jaki byłby dzisiejszy świat bez właściwej kadry menedżerskiej? Faktycznie mniej uporządkowany i wypełniony skromniejszą dawką ambicji. Tak się składa, że praca menadżerska pociąga za sobą wielką odpowiedzialność, przez co stawka rośnie bardzo szybko. Niekiedy więc jedynie najlepsi i najmocniejsi psychicznie wytrzymują to charakterystyczne tempo. Zwłaszcza jest to widoczne, gdy pomyślimy o zarządzaniu projektami.

Kim jest tłumacz przysięgły

tłumaczenie
Autor: Lori Mazzola
Źródło: http://www.flickr.com
Postęp cywilizacyjny jak też coraz to większy rozkwit wielu gałęzi przemysłu jak też wielu branż, które nastawiły się na podbój cudzoziemskiego zaplecza, postawił wielu przedsiębiorców przed nieodzownością korzystania z usług specjalistycznych biur tłumaczeń, jakie mają za zadanie dokonywanie przekładów treści nastręczających większej dokładności, erudycji oraz umiejętności.