komis

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Kupując pojazd dobrze jest zastanowić się jak kosztowne może być jego utrzymanie lub wymiana części

samochód renault
Autor: Elescir
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele osób w obecnych czasach decyduje się na zakup użytkowanego auta z odpowiednim przebiegiem i w solidnym stanie. Jest to na pewno świetne wyjście dla początkujących kierowców, którzy nie mają jeszcze odpowiedniego doświadczenia i wielu lat za kierownicą. Na domiar tego jest to dużo tańszy koszt, albowiem na auta z salonów stać wyłącznie zamożnych ludzi, albo osoby o zdolności kredytowej. Kupno samochodu to istotna kwestia w życiu każdego kierowcy, dlatego decydując się na pojazd z drugiej ręki pożądane byłoby dokładnie się namyślić przed podjęciem decyzji i odwiedzić parę komisów samochodowych.

Auto do zezłomowania

bmw, auto
Autor: SMADE MediaCompany - MediaGalleria
Źródło: http://www.flickr.com
Cóż, prawda jest taka, że niektóre stłuczki sprawiają, że trzeba oddać samochód do kasacji. Nade wszystko przykre są te kolizje, gdy chodzi o nowiutkie auto. Oczywiście ubezpieczenie zrobi swoje, ale mimo, to nowe auto to rzecz, którą wolelibyśmy się chwilę pocieszyć bez dodatkowych problemów.