kierunki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Wybór właściwych kierunków bywa niezwykle ważny, przez to porządnie się zastanów, gdzie studiować

nauka - marina
Autor: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com
To, które studia oraz uczelnie się wybierze, miewa kluczowe znaczenie dla drogi zawodowej, przez to zanim rozpocznie się naukę, trzeba porządnie się namyśleć.

Czy stolicy Dolnego Śląska mamy spory wybór, jeśli chodzi o studium policealne? Jakie są popularne kierunki?

więcej wiadomości
Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com
Nauka może dać nam sporo możliwości w życiu. Może spowodować, iż można wiele w tym życiu zmienić, a czasem też zacząć wszystko od początku, kiedy na przykład uda się przyswoić jakieś nowe umiejętności.

O czym pamiętać dobierają uczelnię dla siebie?

Praca przy komputerze
Autor: Libertic
Źródło: http://www.flickr.com
Wybory, przed którymi stoi młodzież po maturze, są niejednokrotnie niezwykle istotne, a równocześnie w rzeczywistości nie takie łatwe jak myślimy. W kraju mamy bardzo dużo uczelni wyższych, zarówno państwowych, jak i prywatnych. Jednoczenie jest bardzo wiele wszelkiego typu możliwości edukowania się na rozmaitych kierunkach. Młodzi ludzie jednak niejednokrotnie mają kłopot z tym, który kierunek powinni wybrać dla siebie.

Ograniczona specjalizacja to ewentualność na sukces

Biznesmeni
Autor: businessforward
Źródło: http://www.flickr.com
Rośnie wartość zdolności, o jakich można powiedzieć: specjalizacyjne. Wszystko zmierza właśnie w tym kierunku. Wybieramy konkretne studia, jak praca to należy coś umieć. Skończyły się czasy, iż po obojętnie jakich studiach otrzymujemy pracę, lecz tak naprawdę nic nie potrafimy.