handel

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czy zaznaczymy co to będzie certyfikat gost r?

gost r
Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Nowym zakładom nie będzie wcale prosto uzyskać kolejne rynki zbytu, z tego powodu będą potrzebować one różnych certyfikatów oraz zaświadczeń, że ich materiały rzeczywiście są najlepszej jakości.

Korzystne propozycje systemów do powierzchni magazynowych

Magazyn, regały
Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com
Rozwój firmy handlowej może się wiązać z potrzebą powiększenia powierzchni magazynowej. Jeśli jest taka możliwość, to można halę magazynową rozbudować, ale często jest konieczne kupienie lub wynajęcie nowego magazynu. Jeżeli firma rozważa wynajem to czasami otrzymuje magazyn po innej firmie, która miała już jakąś organizację.

Co ma do zaproponowania dzisiejszy Lublin? Czemu dobrze tam pojechać? Co można zwiedzić?

lublin
Autor: Wesley Carr
Źródło: http://www.flickr.com
Jest największym ośrodkiem miejskim we wschodniej części Polski, a ze względu na ciekawą zabudowę i interesujące zabytki może się również okazać niezapomnianym celem wycieczki. Lublin, zlokalizowany w odległości ledwie stu kilometrów od granicy z Ukrainą i Białorusią, zwabia swą historią a także oryginalnymi obiektami. Na jakie z nich trzeba zwrócić uwagę w czasie wizyty w tym mieście?

Słowacja – jako wartościowy partner w interesach

Ciężarówka, tir, transport
Autor: Mattox
Źródło: http://www.sxc.hu
Nie słychać o tych historiach w mediach, bo nie jest to spektakularna pożywka dla stacji informacyjnych, ale jest się czym pochwalić: nasz handel ze Słowacją w trakcie ostatniej dekady skoczył bardzo do góry, wzrastając o… 300 procent. Tak spektakularny skok raduje, lecz też skłania do snucia planów, jak utrzymać tak duży wzrost. Jak podkreślają znawcy, trend ten może się utrzymać, jednocześnie nie powinno zabraknąć nowych inwestycji.