grafiki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jakiego rodzaju możliwości współcześnie daje grafika 3D, w jakich dziedzinach jest ona stosowana.

modelowanie 3d
Autor: Stolbud Włoszczowa
Źródło: Stolbud Włoszczowa
Jedną z bardziej istotnych gałęzi grafiki komputerowej jest modelowanie 3D. Co ciekawe, znajduje ono swoje zastosowanie zarówno w wielu gałęziach przemysłu, jak również w rozrywce.

Pinsy mają sposobność pomóc zjednoczyć podwładnych

biznesmen sprzedający pinsy
Autor: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com
Co może wzmocnić jedność grupy?

Na zachowanie ludzi oddziaływanie może mieć sporo różnorakich elementów, niektóre z nich mogą być na tyle drobne, że nawet możemy sobie z nich nie wydawać sprawy. Od czasu do czasu wystarczy wyróżnienie najlepszego podwładnego, odmiennym razem danie im czegoś, co będzie ich wszystkich odróżniało na tle innych grup. Wbrew pozorom, to nie musi być nic dużego, istotne by było odpowiednio przeanalizowane.

Dzięki odpowiednio zrobionym fotografiom reklamowym każda instytucja jest w stanie zyskać większe grono kupujących

Zdjęcie pary młodej
Autor: John Hope
Źródło: http://www.flickr.com
Bez jakiejkolwiek reklamy trudno prowadzić własny interes. Konkurencja właściwie w każdej branży jest na tyle duża, że możliwy nabywca nie zauważy kolejnego proszku do prania. W zależności od rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej, fachowa agencja reklamowa dobierze najlepszy rodzaj przekazu. W przypadku usług, np. elektrycznych, niekiedy wystarczy tylko kilka afiszów albo ogłoszeń w prasie, aby poinformować mieszkańców konkretnego miasta o nowo otwartym punkcie.