grafika

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Drukowanie wizytówek. Najlepsze szablony!

dj
Autor: Circuito Fora do Eixo
Źródło: http://www.flickr.com
Wizytówka służy do przekazania i zachowania danych adresowych i znamiennie ułatwia kontakty interpersonalne. Jest potrzebnym elementem w pracy i życiu towarzyskim.
Wizytówka musi mieścić imię i nazwisko, na dole zajmowane funkcje, w dolnych rogach wizytówki nazwę i adres miejsca firmy, również numery telefonów i adres e-mail.

W jaki sposób stworzyć nowoczesny wygląd wnętrza za pomocą szkła?

szkło
Autor: włodi
Źródło: http://www.flickr.com
Kryształ jest w danej chwili nowatorskim oraz bardzo kultowym akcentem wielu dekoracji pomieszczeń. Pomaga powiększyć powierzchnię i doświetlić dane miejsca.

Reklama zewnętrzna, dobra alternatywa dla zwykłych kampanii promocyjnych?

Niekonwencjonalna reklama
Autor: driver Photographer
Źródło: http://www.flickr.com
Reklama zewnętrzna kojarzy się z dużym formatem, nowoczesnymi nośnikami oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Jej odsłon znajdziemy wiele – od aktywnych, na przykład mieniące się światła, po pasywne czyli plakaty. Zarówno w dużych miastach jak i mniejszych miejscowościach, ma zwrócić uwagę przechodniów, kierowców, mieszkańców.

Dawanie klientom upominków reklamowych to współcześnie już przeszłość – czym w takich sytuacjach można ich jeszcze zaskoczyć?

ulotki i wizytówki
Autor: Paul Stainthorp
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli prowadzisz swoją firmę, wówczas kategorycznie doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak mocno istotne jest utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami. Jeżeli chcesz spowodować, że będą myśleli o Tobie dobrze, wtedy powinieneś dla przykładu wręczać im od czasu do czasu drobne prezenty. Jeśli uważasz, że gadżety reklamowe są już przereklamowane, wtedy mamy dla Ciebie inne rozwiązanie – powinieneś zwrócić dużą uwagę na druki akcydensowe, dzięki którym będziesz w stanie mile zaskoczyć właściwie każdego kontrahenta.

Zareklamuj firmę w aktualnej gazetce - przeczytaj jak to wygląda w praktyce

reklama
Źródło: http://pixabay.com
Najważniejszą cechą wolnego rynku jest bez wątpienia konkurencja. Dziś na naszym rynku funkcjonuje mnóstwo firm i co chwila zakłada się nowe, dlatego tak istotne jest, by umiejętnie wyróżnić się na tle firm prowadzących podobny rodzaj działalności gospodarczej. Służy do tego między innymi reklama, a ściślej mówiąc różne jej formy.