funkcje

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czy wiemy że jest lepkościomierz?

Laboratorium
Autor: Matteo Bagnoli
Źródło: http://www.flickr.com
Na pewno powiemy, że w laboratoriach wykorzystuje się dużo różnych sprzętów, które mają różnorakie zadania, a przez nie wykonywane są także różne eksperymenty. Dlatego także powinniśmy wiedzieć, że na wyposażeniu różnych laboratoriów znajduje się lepkościomierz, a więc sprzęt do mierzenia lepkości olejów. Dzięki temu można określić, czy konkretny olej ma dobre parametry i czy w odpowiedni sposób będzie wypełniał swoje funkcje, tak aby nie zadziałać na szkodę jakiegoś urządzenia.

Koniec z odręcznym wpisywaniem faktur

faktura
Autor: Daniel X. O'Neil
Źródło: http://www.flickr.com
Wygoda jest teraz ważna ponad wszystko, również w świecie księgowości. Pojawia się mnóstwo udogodnień dla ekspertów, którzy chętnie z nich korzystają. Wśród faktur można się pogubić, ale wystarczy wybrać odpowiednie akcesorium i od razu łatwiej wprowadzać różne dane, jak i wszystko zorganizować. Rozwiązania specjalistyczne, które upraszczają skanowanie faktur w znacznym stopniu, wykonano z użyciem innowacyjnych technologii.