formularz

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Składanie PIT-u do Skarbówki większości z nas spędza sen z powiek - tym bardziej jeśli nie jesteśmy specami z matmy

podatki
Autor: David Besnette
Źródło: http://www.flickr.com
Często odkładamy złożenie zeznania podatkowego aż do ostatniego momentu. Nie chcemy się z tego powodu denerwować, a potem okazuje się, że musimy się z tym śpieszyć i pojawiają się nerwy.

PIT 28 muszą złożyć odpowiednie osoby

rozliczenia
Źródło: pixabay.com
Jak cały czas na początku roku, zbliża się czas, gdy trzeba przedłożyć rozliczenie z zarobków, jakie uzyskaliśmy w poprzednim roku. Takie pisma muszą być odpowiednio wypisane, na odpowiednim formularzu i złożone w ściśle wyznaczonym czasie, dlatego należy wykonać wszystko co w własnej mocy, by ich wypełnienie nie było zbyt czasochłonne.

Złóż deklarację podatkową przez Internet – to niezwykle łatwe!

Rozliczenia PIT przez internet
Autor: LibreCon Bilbao
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy z nas ma swój obowiązek wobec fiskusa. Nie trzeba mieć biznesu, aby naszą koniecznością było odprowadzanie podatku. W sytuacji osób które są zatrudnione należność na rzecz państwa przekazywana jest przez pracodawcę. Lecz zobowiązaniem każdego podatnika jest złożenie deklaracji fiskalnej we właściwym czasie. Jednakże wypełnianie deklaracji PIT bynajmniej nie musi okazać się czynnością kłopotliwą.