ergonomia

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak zdobyć w swojej firmie dobre i przyjazne dla środowiska światło

LED
Autor: osseous
Źródło: http://www.flickr.com
Oświetlenie LED to w dwudziestym pierwszym wieku wspaniały przykład technologii, jaka jest zarazem pożyteczna, ergonomiczna , jak również energooszczędna. Nie bez przyczyny zaczyna być tak nieraz stosowana w najrozmaitszych miejscach – od publicznego oświetlenia aż po małe lampki i części nowoczesnej elektroniki. Obecnie dobrze jest przekonać się na własne oczy, jak znakomicie może się sprawdzić światło diodowe w branży komercyjnej – na przykład halach produkcyjnych, marketach, laboratoriach oraz małych sklepach.

Trzeba dbać o personel we własnej korporacji...

integracja w pracy
Żyją na tym świecie bardzo różni biznesmeni, szefowie. Niektórzy na nieszczęście w zupełności nie dbają o własnych podwładnych, ale na szczęście w wielu przypadkach jest w tym temacie cywilizowanie. I niech wreszcie pracodawcy w naszym kraju wiedzą, że jeżeli będą dbali o pracowników, to w żadnym wypadku nie stracą choćby złotówki. Przecież zadowolony pracownik skuteczniej wykonuje obowiązki, a do tego przyjaźniej podchodzą do ludzi. Wiadoma kwestia: poziom obsługi klienta w naszym kraju jest dosyć słaby, choć na Sycylii jest o wiele gorzej, więc to jakieś pocieszenie, zapewne marne.