drukarki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W jakim miejscu dobrze jest zamówić wizytówkę? Na co zwrócić uwagę? O czym należy wiedzieć?

wizytówki
Autor: César Santiago Molina
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli potrzebna jest nam wizytówka, musimy to przemyśleć, zanim skorzystamy z jakiejś niesprawdzonej okazji. Przede wszystkim nie powinniśmy tego traktować jako nieprzyjemną konieczność, coś co musimy jak najszybciej odbębnić. Wiedzmy, że ten mały kartonik to swego rodzaju reklama, coś co mówi o nas i buduje naszą pozycję w oczach osoby, która ogląda taki kawałek papieru. Z pewnością więc istotne będą szablony wizytówek, a także to, gdzie i jakie wizytówki będziemy zamawiać.

Jak działa drukarka 3D? Co trzeba o niej mieć na uwadze?

3d
Autor: mangtronix
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz częściej słyszy się o wykorzystaniu drukarki 3D. Zdaje się, że już wkrótce będzie używana powszechnie. Drukarka 3D służy do drukowania przedmiotów, elementów trójwymiarowych, po uprzednim wygenerowaniu modelu komputerowego. Drukarka 3D działa inaczej niż tradycyjna maszyna, w której posiadaniu jest niemal każdy z nas.

Jakie są lepsze tusze - oryginalne czy zamienniki? Jak wygląda odpowiedź na tak postawione pytanie? O jakich kwestiach należy wiedzieć

drukarka
Autor: John Loo
Źródło: http://www.flickr.com
Oszczędności w biurze można prowadzić na różne sposoby, faktycznie bardzo łatwo zmniejszyć koszty na druku. To z tego powodu, iż oryginalne tusze i tonery mogą być zastępowane bardziej tanimi zamiennikami, ale czy rzeczywiście to się opłaca?