drukarki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W jakim miejscu dobrze jest zamówić wizytówkę? Na co zwrócić uwagę? O czym należy wiedzieć?

wizytówki
Autor: César Santiago Molina
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli potrzebna jest nam wizytówka, musimy się zastanowić, nim skorzystamy z jakiejś niesprawdzonej okazji. Co ważne nie powinniśmy tego traktować jak przykrą konieczność, coś co musimy jak najszybciej odbębnić. Pamiętajmy, iż ten mały kartonik to swego rodzaju reklama, coś co nas prezentuje i buduje nasz wizerunek w oczach osoby, jaka ogląda taki kawałek papieru. Z pewnością więc istotne są szablony wizytówek, jak również to, w jakim miejscu i jakiego typu wizytówki będziemy zamawiać.

Jak działa drukarka 3D? Co trzeba o niej mieć na uwadze?

3d
Autor: mangtronix
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz częściej słyszy się o zastosowaniu drukarki 3D. Zdaje się, że już niedługo będzie wykorzystywana powszechnie. Drukarka 3D służy do drukowania przedmiotów, elementów trójwymiarowych, po uprzednim wygenerowaniu modelu komputerowego. Drukarka 3D funkcjonuje odmiennie niż tradycyjne urządzenie, w którego posiadaniu jest niemal każdy z nas.

Jakie są lepsze tusze - oryginalne czy zamienniki? Jak wygląda odpowiedź na tak postawione pytanie? O jakich kwestiach należy wiedzieć

drukarka
Autor: John Loo
Źródło: http://www.flickr.com
Oszczędności w biurze jesteśmy w stanie prowadzić na różnorodne sposoby, z pewnością bardzo łatwo obniżyć koszty na druku. To dlatego, iż oryginalne tusze i tonery są w stanie być zastąpione tańszymi zamiennikami, ale czy rzeczywiście jest to opłacalne?