dokument

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Masz firmę przewozową? Zatroszcz się o sprawozdanie intrastat

sprawozdanie intrastat
Od kiedy Polska została wybrana do grupy krajów Unii Europejskiej, całkiem dużo zmian nastało na jej terytorium. Dzięki temu mnóstwo biznesmenów mogło zacząć kooperację z zagranicznymi firmami, bowiem transport produktów w obrębie Unii jest bardzo łatwiejszy.

Składanie PIT-u do Skarbówki większości z nas spędza sen z powiek - tym bardziej jeśli nie jesteśmy specami z matmy

podatki
Autor: David Besnette
Źródło: http://www.flickr.com
Często przekładamy wysłanie PIT-u aż do ostatniej chwili. Nie mamy ochoty się przez to irytować, a potem okazuje się, że musimy się ze wszystkim śpieszyć i pojawiają się nerwy.

Kiedy nadciągają problemy wystąp o pomoc prawniczą

marka Seat
Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli prowadzimy działalność gospodarczą, możemy napotkać wiele spornych kwestii. Można także nieświadomie popaść w problemy z prawem. Wtedy dobrze jest poprosić o pomoc rzetelną kancelarię prawniczą, która pomoże nam ona wyjść z problemów obronną ręką.


Istnieją dwie popularne drogi, które wiodą biznesmenów do adwokackiej kancelarii.

Pomimo ogólnodostępnych ułatwień - podatki w dalszym ciągu stanowią przykry obowiązek

pit 28
Autor: University of Wolverhampton
Źródło: http://www.flickr.com
Rokroczne rozliczanie podatków nie jest łatwą sprawą. Jak wskazują ankiety, najchętniej poszukalibyśmy wykwalifikowanej księgowej, aby wykonała to zadanie w naszym imieniu

Instrukcja pożarowa – co warto wiedzieć, co trzeba mieć na uwadze?

alarm pożarowy
Autor: Ben Schumin
Źródło: http://www.flickr.com
Ochrona przeciwpożarowa to problem ogromnie istotny w ramach każdego lokalu. Co oznacza to pojęcie? Wpisując w wyszukiwarkę sformułowanie „szkolenia ppoż Warszawa” możemy liczyć na rozmaite propozycje kursów. Czego możemy się po nich spodziewać?

Jak szybko zaplanować przeniesienie firmy?

biuro
Autor: FM Gawin
Przeprowadzka biura zazwyczaj jest bardzo angażująca i czasochłonna zarówno dla właściciela, jak też pracowników firmy. Jeszcze przed rozpoczęciem przewożenia poszczególnych mebli czy sprzętów należy dopilnować wiele ważnych spraw (chodzi m.in. o poinformowanie kontrahentów o zmianie adresu, przygotowanie wszystkich dokumentów itd. - to tylko kilka z wielu ważnych kwestii, o których należy pamiętać w takich przypadkach).