człowiek

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Każdy uczeń, który boryka się z różnymi problemami może liczyć na pomoc psychologiczno-pedagogiczną

uczenie się
Autor: ZnaneNieznane.pl
Źródło: ZnaneNieznane.pl
Szkoła niewątpliwie odgrywa niezwykle istotną rolę w życiu każdego młodego człowieka. Polega ona nie tylko na wpajaniu reguł ortografii, gramatyki, liczenia albo pisania.

Pozbądź się przebarwień jak najszybciej, a zostaniesz szczęśliwszym człowiekiem!

widok z lotu ptaka
Autor: Giuseppe Milo
Źródło: http://www.flickr.com
Młodość to najprawdopodobniej najlepszy okres w naszym życiu. Zaręczają tak rodzice i staruszkowie, wobec tego jakaś prawda jest w tym na pewno.

Marzysz o wyprawie o Japonii? Już Dziś rozpocznij się uczyć japońskiego

aranżacja japońska
Autor: Dekoral
Źródło: Dekoral
Od dawna ciekawisz się Japonią? Twoim najogromniejszym pragnieniem jest odwiedzenie ”Kraju Kwitnącej Wiśni”? Rozumie się samo przez się, że taka podróż nie będzie należała do najtańszych, jednakże niezwykle ważne jest to, żeby spełniać swoje pragnienia. Jeśli do tej pory nie udało Ci się odłożyć wystarczająco dużo funduszy to teraz zajmij się czym innym oraz odkładaj finanse na tą wyprawę.

Sposoby, które pomogą załagodzić symptomy depresji.

lampy zapobiegające depresji
Autor: bartholo
Źródło: http://www.flickr.com
Osoby które chorują na depresję świetnie mają pojęcie o tym, jak niespodziewana w toku postępowania może okazać się ich przypadłość. Dlatego także zobowiązane są one ciągle robić użytek ze sprawdzonych, ale i nowoczesnych sposobów, jakie będą w stanie polepszyć ich samopoczucie.

Społeczeństwo i ich wiedza o społeczeństwie

Edukacja
Autor: iStockphoto.com
Źródło: iStockphoto.com
Każdy z nas jest członkiem społeczeństwa. Każdy przystaje do jakiejś grupy obywatelskiej, narodowej, zawodowej, miejscowej. Pomimo tego nie każdy mieszkaniec wie wszystko o swoim społeczeństwie. W następstwie tego nierzadko są gwałcone przeróżne przepisy i prawa mieszkańców, co pod żadnym pozorem nie musi mieć miejsca.

Pompy oraz zbiorniki na paliwo – części niezbędne w każdym urządzeniu oraz maszynie technicznej, bez których nie mogą odpowiednio funkcjonować.

Zbiornik na paliwo
Źródło: http://environmental.kingspan.pl/
Rozkwit technologiczny w aktualnych czasach wpływa na wiele wymiarów życia niemal każdego obywatela. Powoduje, iż zarówno w życiu prywatnym jak i w pracy używa on sporo różnych maszyn oraz urządzeń technologicznych. Dużo z nich zdecydowanie ułatwia jego życie i pracę oraz pozwala mu zaoszczędzić sporo czasu.

Lekcje dodatkowe dla przedszkolaków – dobra zabawa czy przykry obowiązek?

lekcje angielskiego
Autor: David Mulder
Źródło: http://www.flickr.com
To dylemat nie od dziś – pozaszkolne zajęcia dla dzieci milusińskich. Czy to skracanie młodości czy też może doskonała metoda powiększania głęboko drzemiących talentów i sprawności? To naturalne że zajęcia nadprogramowe mają sporą ilość oponentów i zwolenników, ale oferta na rynku jest tak bogata, że nawet najbardziej sceptyczny człowiek znajdzie coś atrakcyjnego dla swojej pociechy. Zwłaszcza gdy mówimy o tak istotnej umiejętności, jak posługiwanie się językiem obcym.

Trochę na temat uprzejmości rodaków

pierwsza pomoc
Autor: Anas Qtiesh
Źródło: http://www.flickr.com
Spacerując po moim mieście lub odpoczywając w czasie lata nad jeziorami, Bałtykiem lub w górach spotykamy wielu człeków. Częstokroć są to przyjemne spotkania. Generalnie rzecz biorąc, jesteśmy uprzejmi. Być może nie uśmiechamy się jak Ameryka, ani nie jesteśmy tak uczuciowi jak mieszkańcy Italii jednak dyskretnie pomagamy i na ogół nie wymagamy zachwytu.