Cloud computing

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Cloud computing jako sprawdzona technika przechowywania najważniejszych danych

Cloud computing
Autor: Perspecsys Photos
Źródło: http://www.flickr.com
W temacie IT coraz częściej mamy szansę spotkać tego rodzajunazwę jak cloud computing, co można przetłumaczyć jako usługi w chmurze. Co to właściwie jest? Co określamy jako chmury? To po prostu usługi świadczone przez takie firmy jak na przykład Microsoft. Z tego typu usługami związane sąpóźniej pojęcia funkcjonalności, czyliostatni klient otrzymuje ją wraz z technologią bazującą na narzędziu cloud computing.

Nowoczesne technologie IT w przedsiębiorstwie czyli co mieć na uwadze w czasie tworzenia firmowej infrastruktury

Informatyka
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Działanie wielu firm zależy obecnie od infrastruktury informatycznej. Nawet w kilkuosobowej, niewielkiej firmie większość pracujących posiada swoje laptopy albo komputery, na których wykonuje wszystkie obowiązki. W przypadku większych firm powiększa się również liczba sprzętu, oprócz komputerów pojawia się również dużo dodatkowych urządzeń, takich jak skanery albo drukarki.

W sytuacji, gdy poszukujesz oszczędności i świeżych pomysłów na biznes, uwzględnij przetwarzanie w chmurze

Praca na komputerze
Autor: Abd allah Foteih
Źródło: http://www.flickr.com
Prowadzenie przedsiębiorstwa łączy się z licznymi, często poważnymi kosztami. Właściciele szukają skutecznych rozwiązań, które płatności pomogą ograniczyć. W pewnych sytuacjach oszczędność może wiązać się ze pogorszeniem jakości usług świadczonych przez firmę. Jednakże nie w każdym przypadku tak jest i da się wyszukać metodę oszczędności, jaka da przedsiębiorstwu wyłącznie korzyści.