ciało

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jakie odżywki dla sportowców cieszą się dużą popularnością? O których dobrze będzie pomyśleć?

odżywki dla sportowców
Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele mężczyzn, jacy systematycznie chodzą na siłownię i pracują nad swoją sylwetką, używa różnych suplementów, które przynoszą wspaniałe rezultaty. O czym dobrze będzie pomyśleć?

Szybkie zabiegi oczyszczające skórę przed po zimie dla każdego typu cery. Porady zawodowej kosmetyczki.

idealna skóra
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Gdy zbliża się okres wiosenno-letni i robi się jest na tyle przyjemnie, iż można odsłonić więcej ciała, duża liczba kobiet zaczyna panikować. Skóra po zimie może być przesuszona, a twarz zmęczona niskimi temperaturami i powietrzem wysuszonym ogrzewaniem.

Ferie konno - czy warto?

koń
Autor: MaxiScharfenberg
Źródło: http://www.flickr.com
Jazda konna ma tak wiele plusów, że ciężko je wszystkie wyszczególnić i zliczyć. Oddziałuje ona pozytywnie nie jedynie na nasze ciało, ale także na ducha. Warto też wspomnieć o jej terapeutycznych cechach, co z pewnością oddziałuje na uznanie owej dziedziny.

Dlaczego dobrze używać odzież roboczą? Jakie są najważniejsze przesłanki za tym, żeby ją stosować?

pielęgniarka
Autor: Navy Medicine
Źródło: http://www.flickr.com
Trzeba przyznać, że w Polsce do zagadnień bezpieczeństwa w pracy nie podchodzi się zbytnio poważnie. Rezultatem tego są różnorodne przykre zdarzenia, jakie zdarzają się często w różnych częściach Polski. Tego rodzaju wypadki spowodowane są właśnie przez brak właściwej odzieży roboczej albo nie dobraniu jej do obowiązujących standardów oraz wymagań.