backup

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Nie docenisz, dopóki nie stracisz – kopie zapasowe plików

laptop
Autor: Highways Agency
Źródło: http://www.flickr.com
Awaria komputera, działanie wirusa lub nasze niewłaściwie wykonane czy też niezamierzone posunięcia mogą z łatwością doprowadzić do utraty danych.

Doskonałe oraz funkcjonalne rozwiązania

klawiatura
Autor: www.spolecznieodpowiedzialni.pl
Źródło: www.spolecznieodpowiedzialni.pl
Wybór nowatorskich możliwości zadziwia złożonością. Dzięki sporej dostępności wyjątkowych propozycji trafić możemy na świetnie dopracowane możliwości. Patrząc na zabezpieczenie plików w chmurze klienci cenią sobie kompleksowość oraz nowatorskość.

Jakimi metodami zabezpieczać oraz magazynować firmowe pliki z danymi?

laptop
Autor: Highways Agency
Źródło: http://www.flickr.com
Bezpieczeństwo ważnych dokumentów i danych powinno być priorytetem każdej firmy. Archiwizacja metodami tradycyjnymi jest zbyt przestarzała, niewygodne i nieopłacalna. Przechowywanie plików w postaci papierowej już dawno zostało zastąpione nowoczesnymi i zdecydowanie bezpieczniejszymi sposobami.

Kolejny Windows

Pulpit komputera z Windowsem 8
Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com
Współczesna technika potrafi zaskoczyć nas co chwilę. Okazuje się, że telefony rzeczywiście są mądre, a laptopy potrafią same zrobić o wiele więcej niż jesteśmy w stanie sobie wyobrazić.

Tworzenie kopii zapasowych

Rsync Backup z S3QL
Autor: Linux Screenshots
Źródło: http://www.flickr.com
Wakacyjne miesiące to czas, kiedy z lubością chwytamy za aparat fotograficzny. Zdjęcia z zagranicznych wojaży, filmy baraszkujących pociech – nasze wspomnienia, przechowujemy w formie cyfrowej na komputerach PC i laptopach. Niestety, nietrudno o ich utratę.

Wirusy, trojany i inne zagrożenia, awaria komputera lub nasze nieodpowiednio przeprowadzone i niezamierzone działania, mogą z łatwością doprowadzić do utraty danych.

Ciekawe sposoby organizowania danych

szeroki monitor PC
Autor: Intel Free Press
Źródło: http://www.flickr.com
Znakomicie przygotowana baza ofert może spowodować, że klienci coraz bardziej interesują się dawanymi im do dyspozycji możliwościami. Kiedy chodzi o backup online, jest to szereg rewelacyjnych propozycji. Konsumenci cenią sobie odpowiednie podejście do realizowania każdego zlecenia oraz ciągłe uzupełnianie oferty o doskonałe nowości. Nieustannie przybywa ciekawych ofert, które okazują się dla wielu właściwym wyborem. Rozbudowana paleta możliwości robi niemałe wrażenie na zamawiających.