adres

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Przesyłki można wysyłać nie jedynie pocztą – jak znaleźć pośrednika i jaki to koszt?

paczka
Autor: alison_gor
Źródło: http://www.flickr.com
Pakunki można nadawać już nie jedynie za pośrednictwem znanych dostawców. Polacy coraz częściej decydują się skorzystać z ofert kurierów. Są tak samo godni zaufania, a niejednokrotnie szybsi. Na terenie całej Polski działa wiele firm kurierskich. Nadawane u nich przesyłki zostaną przekazane nawet do najodleglejszych miejscowości Polski, a często nawet poza granice.

Drukowanie wizytówek. Najlepsze szablony!

dj
Autor: Circuito Fora do Eixo
Źródło: http://www.flickr.com
Wizytówka służy do przekazania i zachowania danych adresowych i znamiennie ułatwia kontakty interpersonalne. Jest potrzebnym elementem w pracy i życiu towarzyskim.
Wizytówka musi mieścić imię i nazwisko, na dole zajmowane funkcje, w dolnych rogach wizytówki nazwę i adres miejsca firmy, również numery telefonów i adres e-mail.

Fascynujący profil wyróżnianej firmy Patron Service

przesyłka
Autor: osseous
Źródło: http://www.flickr.com
Firma Patron Service działa na rynku od 1990 roku i jest to firma o profilu ogólnopolskim. Patron Service zajmuje się dostarczaniem paczek na rynku polskim i międzynarodowym, chcąc posiadać pełne przekonanie, iż nasza przesyłka pozostanie dostarczona błyskawicznie, terminowo oraz bez uszczerbku do adresata, warto skorzystać z usług firmy Patron Service, która daje gwarancję usług na bardzo wysokim poziomie.