3D

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kn-gliwice.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak działa drukarka 3D? Co trzeba o niej mieć na uwadze?

3d
Autor: mangtronix
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz częściej słyszy się o zastosowaniu drukarki 3D. Zdaje się, że już niedługo będzie wykorzystywana powszechnie. Drukarka 3D służy do drukowania przedmiotów, elementów trójwymiarowych, po uprzednim wygenerowaniu modelu komputerowego. Drukarka 3D funkcjonuje odmiennie niż tradycyjne urządzenie, w którego posiadaniu jest niemal każdy z nas.

Profesjonalne drukarnie – jakie usługi oferują i w jaki sposób najlepiej wybrać określoną firmę?

prasa drukarska
Źródło: http://www.sxc.hu
Druk, od chwili jego stworzenia, zrewolucjonizował ludzkie życie. To właśnie dzięki niemu każdy człowiek zyskał dostęp do książek, a co za tym idzie, także do edukacji. Przed opracowaniem druku, książki były kopiowane ręcznie, a w związku z tym naprawdę drogie.

Efektywna reklama dotrze do dużej ilości odbiorców.

Reklama zewnętrzna
Autor: Map of the Urban Linguistic Landscape
Źródło: http://www.flickr.com
Reklama zewnętrzna to współcześnie najmocniej kształcąca się gałąź marketingu. Dochodzi do dużej społeczności przez medialną informację przedstawianą na billboardach czy telebimach. Nie można zignorować czynnika technologicznego, który umiejętnie stosowany pomaga w przekazie określonego asortymentu lub firmy. Ilustracją są przytoczone telebimy, które postawione w wielu miejscach mogą bez kłopotu emitować kampanie reklamowe w całej Polsce jednocześnie.